Leszakadt egy híd a diákok alatt
Leszakadt egy gyalogos fahíd Argentína déli részében, egy sebes vizű, jeges folyó fölött csütörtökön, nyolc ember meghalt.
Az áldozatok 12-13 éves kiránduló diákok és tanáruk, akik azért zsúfolódtak össze a Chubut tartományban - a fővárostól 1200 kilométerre lévő hídon -, hogy társaik csoportfényképet készíthessenek róluk. A legfeljebb három személy elbírására tervezett híd azonban nem bírta el a súlyukat, és az egész szerkezet a folyóba esett. Egy diákot még keresnek - jelentette a Reuters hírügynökség.
Az oldalról ajánljuk
- Gazdaság
A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.
tegnap, 12:16
- Belföld
Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.
tegnap, 14:34
- Belföld
Tárca nélkül október 1-től.
szeptember 12., 21:04
- Belföld
Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.
szeptember 10., 12:58
- Belföld
2018 májusában olyan felvételeket talált a laptopján, amelyek hat évvel korábban rejtett kamerákkal készültek.
szeptember 11., 15:25