Hasba lőttek egy férfit Kurdon

Szombaton késő este egy ismeretlen személy hasba lőtt egy terményekre ügyelő férfit a Kurd melletti Szőlőhegyen. Az elhunyt férfi társával a környéket őrizte, mivel az utóbbi időben megszaporodtak a terménylopások. A két férfi a présházak között haladt, amikor az egyiküket váratlanul hasba lőtték. A társa azonnal segítséget hívott, de a kiérkező mentő nem tudott segíteni az 50 éves férfin. A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság folytat nyomozást az ügyben.

Az oldalról ajánljuk

  • Gazdaság
Szijjártó Péter szerint Magyarország az új világgazdasági korszak nyertese lehet

A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.

4 órája

  • Külföld
Romániai művészeti vezetők is kiállnak az SZFE mellett

Károsnak tartják a kormányzati beavatkozást az egyetem vezetésébe.

szeptember 12., 14:47

  • Belföld
Karácsony Gergely szerint ingyen kellene tesztelni az embereket

Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.

szeptember 10., 12:58

  • Belföld
Szijjártó Péter: soha nem engedtem magam köré korrupt szándékokat

Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.

2 órája