A rendőrség megtiltott egy demonstrációt

MTI
Megtiltott egy demonstrációt a monori rendőrkapitányság vezetője; az indoklás szerint a péntek délutánra a 4-es főútvonalra tervezett félpályás útlezárás akadályozta volna a forgalmat a Ferihegyi repülőtérre vezető úton, a fővárosban és Vecsés környékén is. A rendőrségi határozatból kiderül, hogy a Vecsési Ipartestület és az Orbán Balázs Erdélyi Kör azért akart demonstrálni, hogy mielőbb megépüljön az M0-ás autópálya és a Vecsést elkerülő új főút. A monori rendőrkapitányság vezetőjének határozatából kiderül, hogy az jogerős, ellene fellebbezésnek helye nincs. Amennyiben a rendezvényt mégis megtartanák, akkor azt a rendőrség feloszlatja és a szervezőkkel szemben eljárást kezdeményez. A határozatot bíróságon meg lehet támadni.

Az oldalról ajánljuk

  • Gazdaság
Szijjártó Péter szerint Magyarország az új világgazdasági korszak nyertese lehet

A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.

12 órája

  • Belföld
Szijjártó Péter: Soha nem engedtem magam köré korrupt szándékokat

Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.

9 órája

  • Belföld
Novák Katalin miniszter lesz, a családok életszínvonaláért felel

Tárca nélkül október 1-től.

szeptember 12., 21:04

  • Belföld
Karácsony Gergely szerint ingyen kellene tesztelni az embereket

Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.

szeptember 10., 12:58

  • Kultúr
Másodszor is jelölték Donald Trumpot a 2021-es Nobel-békedíjra

Egy svéd parlamenti képviselő szerint a szerb-koszovói gazdasági megállapodásért is megkaphatná.

szeptember 12., 06:37