Késnek a vonatok Budapest-Esztergom között

Rövidebb késésekre lehet számítani a Budapest-Esztergom vasútvonalon csütörtök délelőtt, mert egy kisbusszal összeütközött a MÁV szerelvénye Solymár és Üröm között - közölte a vasúttársaság. A MÁV-START Zrt. a vonatpótló buszokat megrendelte, a pálya felszabadulásáig autóbuszok viszik az utasokat. A mikrobusz egy sorompó nélküli átjáróban a sínekre hajtott és összeütközött a menetrend szerint 6.05-kor Esztergomból Budapestre induló személyvonattal. A balesetben nem sérült meg senki.

Az oldalról ajánljuk

  • Gazdaság
Szijjártó Péter szerint Magyarország az új világgazdasági korszak nyertese lehet

A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.

tegnap, 12:16

  • Belföld
Szijjártó Péter: Soha nem engedtem magam köré korrupt szándékokat

Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.

tegnap, 14:34

  • Belföld
Novák Katalin miniszter lesz, a családok életszínvonaláért felel

Tárca nélkül október 1-től.

szeptember 12., 21:04

  • Belföld
Tiltott pornográf felvételek miatt gyanúsíthatják a volt fideszes alpolgármestert

2018 májusában olyan felvételeket talált a laptopján, amelyek hat évvel korábban rejtett kamerákkal készültek.

szeptember 11., 15:25

  • Belföld
Karácsony Gergely szerint ingyen kellene tesztelni az embereket

Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.

szeptember 10., 12:58