Autóbusz és személyautó balesete Kőbányán
Három ember megsérült, mikor pénteken kora reggel Budapest X. kerületében összeütközött egy BKV busz és egy személyautó. A beleset reggek hét óra után a kőbányai Harmat utca és Tavasz utca keresztezőődésében történt. Eddig ismeretlen okból egy 68-as autóbusz és egy személygépkocsi karambolozott. Az autó vezetője beszorult a járművébe, őt a tűzoltók szabadították ki. A gépkocsivezetőt és két másik sérültet a mentők kórházba szállították. A baleset pontos körülményeit egyelőre vizsgálják.
Az oldalról ajánljuk
- Gazdaság
A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.
tegnap, 12:16
- Belföld
Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.
tegnap, 14:34
- Gazdaság
Egyszeri, azonnali 50 ezer forintos nyugdíjkiegészítést szeretnének azoknak, akik kevesebbet kapnak az átlagnyugdíjnál.
szeptember 12., 17:25
- Belföld
Tárca nélkül október 1-től.
szeptember 12., 21:04
- Belföld
Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.
szeptember 10., 12:58