Vízbe fulladt egy kutyasétáltató Pécsett

Speciális búvárok segítségével, hosszú keresés után emelték ki egy 38 éves férfi holttestét, aki szombaton délután fulladt bele egy tóba Pécsett. A helybeli férfi kutyát sétáltatott a mesterséges tónál, de a sétából csak a kutya tért haza. Ezután kezdték keresni a férfit a tó környékén; a parton megtalálták levetett ruháit. A tóból este 11 óra körül sikerült kiemelni a szerencsétlenül járt férfi holttestét. A szakértői vélemény szerint a férfi halálát vízbefulladás okozta.

Az oldalról ajánljuk

  • Gazdaság
Szijjártó Péter szerint Magyarország az új világgazdasági korszak nyertese lehet

A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.

tegnap, 12:16

  • Belföld
Szijjártó Péter: Soha nem engedtem magam köré korrupt szándékokat

Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.

tegnap, 14:34

  • Belföld
Novák Katalin miniszter lesz, a családok életszínvonaláért felel

Tárca nélkül október 1-től.

szeptember 12., 21:04

  • Gazdaság
Háborognak a nyugdíjasok a késői és kevés a visszamenőleges emelés miatt

Egyszeri, azonnali 50 ezer forintos nyugdíjkiegészítést szeretnének azoknak, akik kevesebbet kapnak az átlagnyugdíjnál.

szeptember 12., 17:25

  • Kultúr
Pláza helyett közpark lett, maradhat?

A szennyezett gyártelep helyén szellős, izgalmas elemeket felvonultató közpark nyílt. Megnéztük, mit tud Budapest legújabb zöldterülete, a Széllkapu.

szeptember 12., 16:17