Vízbefulladás a Körösön
A Holt-Körösbe fulladt egy középkorú férfi a Jász-Nagykun-Szolnok megyei Mesterszállásnál szerda este. A harangzugi folyóágnál az 54 éves férfi barátaival töltötte szabadidejét. Átúszta a Holt-Köröst, majd visszafelé hirtelen elmerült a vízben. Társai hiába ugrottak utána, teste a víz alá bukott, és megfulladt. A búvárok csak csütörtök hajnalra találták meg a szerencsétlenül járt férfi holttestét.
Az oldalról ajánljuk
- Gazdaság
A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.
tegnap, 12:16
- Belföld
Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.
tegnap, 14:34
- Belföld
Tárca nélkül október 1-től.
szeptember 12., 21:04
- Gazdaság
Egyszeri, azonnali 50 ezer forintos nyugdíjkiegészítést szeretnének azoknak, akik kevesebbet kapnak az átlagnyugdíjnál.
szeptember 12., 17:25
- Belföld
Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.
szeptember 10., 12:58