Millió műanyag golyó borítja a Kacsóh Pongrác úti felüljárót

Teljes szélességében lezárták a XIV. kerületi Kacsóh Pongrác úti felüljáró azon szakaszát, melyen felborult egy cseh kamion és kiszóródott a rakománya.

A nyerges vontató az M3-as felől próbált a Hungária körútra kanyarodni, de feltehetően túl nagy sebessége miatt megbillent, oldalára dőlt, s legalább 50 métert csúszott az úttesten. Eközben a szalagkorlátot felhasította, de szerencsére nem zuhant le a felüljáróról.

Az oldalára borult nyerges vontatóból az úttestre ömlött annak rakománya, mely műanyagipari alapanyagokból, kicsi plasztik golyókból áll. A kamion sofőrje könnyebben megsérült. A felborult járművet a tűzoltók daruval próbálják meg kerekeire állítani.

Az oldalról ajánljuk

  • Gazdaság
46 százalékkal emelkedtek a gyümölcsárak Magyarországon

Az olyan alapvető élelmiszerek ára is elszállt, mint a tojás, a cukor, a burgonya és a tej.

szeptember 9., 12:19

  • Külföld
Romániai művészeti vezetők is kiállnak az SZFE mellett

Károsnak tartják a kormányzati beavatkozást az egyetem vezetésébe.

szeptember 12., 14:47

  • Belföld
Karácsony Gergely szerint ingyen kellene tesztelni az embereket

Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.

szeptember 10., 12:58

  • Belföld
Szabó Tímea és Karácsony Gergely maradt a Párbeszéd vezetője

A párt országos kampányba kezd az alapjövedelem népszerűsítésére.

tegnap, 15:31

  • Külföld
Félmillió embert telepítenek ki Oregonban a tűzvész miatt

Minden nyolcadik embernek mennie kellett.

szeptember 11., 14:32