Vízvezeték robbant Bukarestben
Két ember - egy asszony és fia - meghalt, mikor kedden este egy bukaresti negyedben felrobbant egy melegvizes cső. A két ember a vízvezeték közelében, a csatornarendszerben élt, és nem tudtak időben elmenekülni a közel 100 Celsius fokos víz elől. Holttestüket a rendőrség a két szerencsétlenül járt otthontalan megmenekült társai segítségével találta meg. A robbanás okait egyelőre vizsgálják a szakemberek, két negyed lakói órákra melegvíz és fűtés nélkül maradtak.
Az oldalról ajánljuk
- Gazdaság
A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.
tegnap, 12:16
- Belföld
Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.
tegnap, 14:34
- Belföld
Tárca nélkül október 1-től.
szeptember 12., 21:04
- Belföld
Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.
szeptember 10., 12:58
- Belföld
2018 májusában olyan felvételeket talált a laptopján, amelyek hat évvel korábban rejtett kamerákkal készültek.
szeptember 11., 15:25