Újra jár az összes dunai komp
Az árhullám levonulását követően a Dunán az összes komp és kishajó szállítja az átkelésre váró utasokat - derül ki az Útinform kedd reggeli tájékoztatójából. Az áradás miatt korábban lezárt utakat is újra használhatják az autósok: ismét közlekedhetnek a 11-es főúton Tát és Esztergom között is, ám a 70-es és 71-es kilométerszelvény között - a vízátfolyás helyszínén - jelentős sebességkorlátozással kell számolniuk.
Az oldalról ajánljuk
- Gazdaság
A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.
4 órája
- Külföld
Károsnak tartják a kormányzati beavatkozást az egyetem vezetésébe.
szeptember 12., 14:47
- Belföld
szeptember 10., 06:26
- Belföld
Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.
szeptember 10., 12:58
- Belföld
Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.
2 órája