Van nyertes az alaszkai jéglottón
Hatan is eltalálták az alaszkai jéglottó nyertes időpontját: percre pontosan megjövendölték, hogy mikor olvad meg a jég a Tanana-folyón. A nyertes időpont az idén május 7-e, este 9 óra 27 perc volt. A hat telitalálatos - valamennyi alaszkai lakos - egymástól függetlenül tippelt tökéletesen. Nyereményük összesen 304 ezer dollár.
A döntő pillanatot egyébként egy háromlábú állvány jelzi. Az a perc a "nyertes", amelyben az olvadás miatt az álvány felborul.
Az alaszkai jéglottó első "sorsolása", azaz olvadása 1917-ben volt, a halmazállapot-változáson alapuló szerencsejátékot vasútépítők honosították meg.
Az oldalról ajánljuk
- Gazdaság
A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.
7 órája
- Belföld
Tárca nélkül október 1-től.
szeptember 12., 21:04
- Belföld
Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.
szeptember 10., 12:58
- Külföld
Károsnak tartják a kormányzati beavatkozást az egyetem vezetésébe.
szeptember 12., 14:47
- Belföld
Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.
5 órája