Az asszony elmondta orvosának, hogy motorkerékpározás közben hirtelen sajátos érzése támadt az egyik fülében. Az orvos szerint akkor mászhatott be a pók és mivel eszményinek találta a belső hőmérsékletet, ott is maradt. A fülbemászó pók a fejfájáson kívül más kárt nem tett önkéntesnek nem mondható "szállásadónőjében" - olvasható az AP jelentésében.
Pók lakott az asszony fülében
Szűnni nem akaró fejfájásai miatt kereste fel orvosát egy 33 éves görög asszony. Még a doktor is elcsodálkozott, amikor páciensének egyik fülében oda befészkelődött pókot talált.
"Megdöbbentem, midőn előbb pókhálót fedeztem fel az asszony fülében, majd mozgást is észleltem" - mondta el Evangelosz Gollasz doktor a helyi Star televízióban és bizonyításul videófelvételt is bemutatott a fülbe költözött pókról.
Az oldalról ajánljuk
- Gazdaság
A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.
tegnap, 12:16
- Belföld
Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.
tegnap, 14:34
- Belföld
Tárca nélkül október 1-től.
szeptember 12., 21:04
- Belföld
Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.
szeptember 10., 12:58
- Belföld
2018 májusában olyan felvételeket talált a laptopján, amelyek hat évvel korábban rejtett kamerákkal készültek.
szeptember 11., 15:25