Félmilliárdos kasza a hatos lottón

MTI
A Szerencsejáték Rt. tájékoztatása szerint a 25. héten megtartott hatos lottósorolás számai a következők: 7 (hét) 13 (tizenhárom) 14 (tizennégy) 21 (huszonegy) 27 (huszonhét) 32 (harminckettő). Pótszám: 37.

A 25. heti ötös és hatos lottó nyereményei a következők:

5-ös lottó:

5 találatos szelvény nem volt; a négy találatosokra 2.176.771; a három találatosokra 13.884; a 2 találatosokra 802 forintot fizetnek.

A Joker játékban, az első nyerőosztályban 1 darab nyertes szelvény volt, a nyeremény összege: 85.976.092 forint.

6-os lottó:

az 1 darab 6 találatosra 502.053.093; a 6 darab 5+1 találatosra 4.321.542; az 5 találatosokra 66.200; a 4 találatosokra 1.709; a 3 találatosokra 507 forintot fizetnek.

Az oldalról ajánljuk

  • Gazdaság
Szijjártó Péter szerint Magyarország az új világgazdasági korszak nyertese lehet

A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.

10 órája

  • Belföld
Szijjártó Péter: Soha nem engedtem magam köré korrupt szándékokat

Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.

8 órája

  • Belföld
Novák Katalin miniszter lesz, a családok életszínvonaláért felel

Tárca nélkül október 1-től.

szeptember 12., 21:04

  • Belföld
Karácsony Gergely szerint ingyen kellene tesztelni az embereket

Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.

szeptember 10., 12:58

  • Gazdaság
46 százalékkal emelkedtek a gyümölcsárak Magyarországon

Az olyan alapvető élelmiszerek ára is elszállt, mint a tojás, a cukor, a burgonya és a tej.

szeptember 9., 12:19