Óriási graffiti egy győri tűzfalon
Hatszáz négyzetméteresnél nagyobb falfestmény készült a hét végén a győri graffiti fesztiválon, a turisztikai látványosságnak beillő óriás graffitin tizenöt alkotó dolgozott - közölte Szűk Norbert festőművész, a rendezvény főszervezője hétfőn.
A fesztiváligazgató elmondta, hogy a hazai és a külföldi graffitisek egy nagyfelületű tűzfal egyhangúságát alakították át látványos kompozícióikkal.
- A szürke tűzfalon álomszerű utazás környezetét jelenítették meg erdővel, napsütéssel, szürreális hajókkal, légballonokkal - közölte Szűk Norbert.
A fesztiváligazgató szerint mostantól Közép-Európa legnagyobb falfestményét mondhatja magáénak a Rába-parti város.
- Ennél nagyobb egységes graffiti felület Berlinben látható - fűzte hozzá.
Az oldalról ajánljuk
- Gazdaság
A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.
11 órája
- Belföld
Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.
9 órája
- Belföld
Tárca nélkül október 1-től.
szeptember 12., 21:04
- Belföld
Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.
szeptember 10., 12:58
- Kultúr
Egy svéd parlamenti képviselő szerint a szerb-koszovói gazdasági megállapodásért is megkaphatná.
szeptember 12., 06:37