Vasvillával leszúrta az ittas fiút

Eljárás indult egy nyíregyházi férfi ellen, mert vasvillával hasba szúrt egy tizenhárom éves gyereket szerda este - értesült a HavariaPress. A vizsgálat szerint a fiú erősen ittas volt, amikor bemászott a férfi telkére.
A sérülést okozó szerszámot Fülöp Gergely a főkapitányság sajtóreferense mutatja be
Fotó: rendorseg.hu
Egy erősen ittas, 13 éves fiú szerda este bemászott egy bekerített nyíregyházi udvarra, ahol szidalmazni kezdte a tulajdonost. Az 57 éves férfi erre egy vasvillával hasba szúrta. A gyereket életveszélyes állapotban szállították kórházba. Csütörtök reggel még nem volt kihallgatható állapotban.

"Az elkövető azt állítja, hogy korábban már többször is előfordult, hogy a gyerek bement udvarára" - mondta el az Indexnek Fülöp Gergely, a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense. A rendőrök úgy tudják, hogy a tettes büntetlen előéletű, és nem ismerte közelebbről a fiút.

A hasba szúrt gyermeket a nyíregyházi kórház gyermek-intenzív osztályán ápolják. A kórházban nem adtak tájékoztatást a fiú állapotáról.

Az oldalról ajánljuk

  • Gazdaság
Szijjártó Péter szerint Magyarország az új világgazdasági korszak nyertese lehet

A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.

tegnap, 12:16

  • Belföld
Szijjártó Péter: Soha nem engedtem magam köré korrupt szándékokat

Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.

tegnap, 14:34

  • Belföld
Novák Katalin miniszter lesz, a családok életszínvonaláért felel

Tárca nélkül október 1-től.

szeptember 12., 21:04

  • Belföld
Karácsony Gergely szerint ingyen kellene tesztelni az embereket

Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.

szeptember 10., 12:58

  • Belföld
Szabó Tímea és Karácsony Gergely maradt a Párbeszéd vezetője

A párt országos kampányba kezd az alapjövedelem népszerűsítésére.

szeptember 13., 15:31