Újabb kijelentéssel verte ki a biztosítékot Bochkor Gábor, ezúttal a szülésről mondta el a véleményét

2025.05.14. 17:25
A Retro Rádió műsorvezetőjét nem először támadják szókimondó stílusa miatt. A Bochkor keddi adásában felmerült a kérdés, hogy megérdemel-e egy nő egy autót szimplán ajándékba. Egy női hallgató szerint a szülés miatt ez nem is lehet kérdés, amire a rádiós felháborodva reagált egy gorillás hasonlattal.

A Retro Rádió népszerű reggeli beszélgetős műsorának, a Bochkornak keddi adásában egy olyan témát jártak körbe, mely sokaknál kiverte a biztosítékot. A házigazda Bochkor Gábor egyébként is híres a szókimondó stílusáról, aminek következtében többször kellett már magyarázkodnia.

Az aktuális téma a két nem közti különbségek köré épült, és az egyik női hallgató leírta, hogy a párjától egy autót kapott karácsonyra. Ennek kapcsán merült fel a kérdés, hogy megérdemel-e egy nő egy autót csak úgy, ajándékba. Szintén egy női hallgató így szólt hozzá a beszélgetéshez: „Nyomjatok ki ti egy 3,5 kilogrammos gyereket, és meglátjuk, megérdemeljük-e az autót. Az aranyér miatt nyavalyogtok” – olvasta be a kommentárt Bochkor, majd ingerülten kifejtette a saját véleményét.

Jaj, ne. Ez tehát, amikor egy nő egyetlenegy dolgot tud felhozni az életében, hogy tud szülni?! A gorilla is tud szülni. Azért nem jár autó. Ehhez nem kell semmiféle tudás, nem kell semmiféle képesítés, képesség, ezt meg tudja csinálni mindenki. És ő kér érte autót. Ez a felháborító. A világ legtermészetesebb dolgára autót kér

– mondta a műsorvezető. 

Az ezt követő üzenetek között többen igazat adtak a rádiósnak, míg mások durván reagáltak, de akadt olyan is, aki poénra vette a megnyilvánulást. Az egyik hallgató arra volt kíváncsi, hogy hány olyan tartalmú sms-t érkezett a stúdióba, ami arról szólt, hogy „ha a gorilla tud szülni, akkor b*szd meg azt”. Bochkor erre annyit reagált, ő nem azért szokta csinálni, hogy szüljenek neki.

A szóban forgó rész az adás 57. percétől kezdődik.