Rosszabbul megy a Volkswagennek
Az idei első negyedében a tavalyinál rosszabb eredményt ért el a Volkswagennek: 2002 első három hónapjában a társaság árbevétele 21,77 milliárd euró volt, miközben 2001 első negyedévében 22,48 millió eurót ért el. A cégcsoport nettó profitja 627 millió euró lett, a tavalyi 830 millió euróval szemben, az adózás utáni profit pedig 997 millió euróra esett a tavalyi 1,245 milliárd euróról.
Az oldalról ajánljuk
- Gazdaság
A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.
7 órája
- Belföld
Tárca nélkül október 1-től.
szeptember 12., 21:04
- Külföld
Károsnak tartják a kormányzati beavatkozást az egyetem vezetésébe.
szeptember 12., 14:47
- Belföld
Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.
szeptember 10., 12:58
- Belföld
Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.
5 órája