Lovasi lélektani thriller főszerepében

Index
Augusztus elsején indul a Közgáz Vizuális Brigád új nagyjátékfilmjének, a Nyári sztornónak a forgatása Pécsett. Az abszolút főszerepben Lovasi Andrást, a Kispál és Borz frontemberét láthatjuk majd, de a film nem csak ettől lesz különleges - írja a filmhu.

Pálos György rendező lélektani thrillert készít, egy kelet-európai összeomlás és karrier történetét bontja ki. Sokak számára ismerős életérzést kíván bemutatni a 30-as éveinek végén járó értelmiségi főhős pokoljárásáról.

A Nyári sztornót a baranyai megyeszékhely pénzzel nem támogatja ugyan, de ingyen biztosítják a rendőri felügyeletet, valamint az olyan helyszíneket, mint a kórház vagy a börtön.

Lovasi partnerei ismert színészek lesznek, mint Tóth Ildikó, Hollósi Frigyes, Lázár Kati, Kovács Patricia és Gyabronka József. A Kispál és Borz az egyik dalának sanzonos, tangóharmonikára írt változtatát a tervek szerint Csákányi Eszter előadásában hallhatjuk majd a film alatt.

Az oldalról ajánljuk

  • Gazdaság
Szijjártó Péter szerint Magyarország az új világgazdasági korszak nyertese lehet

A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.

tegnap, 12:16

  • Belföld
Az EMMI államtitkára szerint az elmúlt években 77 kórházat újítottak fel

Állítja, hogy öt népegészségügyi program indult célzott szűrőprogramokkal, egyre több orvos és egészségügyi szakember dolgozik itthon.

4 órája

  • Belföld
Szijjártó Péter: Soha nem engedtem magam köré korrupt szándékokat

Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.

tegnap, 14:34

  • Belföld
Szabó Tímea és Karácsony Gergely maradt a Párbeszéd vezetője

A párt országos kampányba kezd az alapjövedelem népszerűsítésére.

szeptember 13., 15:31

  • Belföld
Novák Katalin miniszter lesz, a családok életszínvonaláért felel

Tárca nélkül október 1-től.

szeptember 12., 21:04