Kapkodják Bujtor István filmjeit

Index
Jól fogy a nyolcvanas évek egyik hazai kultikus akcióvígjátéka, a Hamis a baba-dvd, ami június 15-én jelent meg. A kiadó most azt tervezi, hogy decemberben Bujtor István színész-rendező másik közönségfilmjét, A három testőr Afrikábant is piacra dobja.

A dvd-n most megjelent Hamis a babában Csöpi kábítószercsempészeket üldöz Európán keresztül, de a Balaton természetesen ebből a moziból sem maradhat ki. A korong a filmen kívül még egy másfélórás extra anyagot is tartalmaz, többek között egy kilencven perces dokumentumfilmet a forgatásról.

Az 1991-es Ötvös Csöpi-nyomozás kiadása mellett szólt, hogy a filmet 1991 december 27. és 31. között 97 ezren látták, ami magyar rekordnak számított.

A Dotkom Média kiadócég sajtónyilatkozata szerint év végén tervezik kiadni a 1996-os A három testőr Afrikábant, ami 1997-ban megkapta a hazai moziüzemeltetők díját mint a legnagyobb közönséget vonzó film.

Az oldalról ajánljuk

  • Gazdaság
Szijjártó Péter szerint Magyarország az új világgazdasági korszak nyertese lehet

A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.

tegnap, 12:16

  • Belföld
Szijjártó Péter: Soha nem engedtem magam köré korrupt szándékokat

Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.

tegnap, 14:34

  • Belföld
Novák Katalin miniszter lesz, a családok életszínvonaláért felel

Tárca nélkül október 1-től.

szeptember 12., 21:04

  • Gazdaság
Háborognak a nyugdíjasok a késői és kevés a visszamenőleges emelés miatt

Egyszeri, azonnali 50 ezer forintos nyugdíjkiegészítést szeretnének azoknak, akik kevesebbet kapnak az átlagnyugdíjnál.

szeptember 12., 17:25

  • Belföld
Karácsony Gergely szerint ingyen kellene tesztelni az embereket

Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.

szeptember 10., 12:58