Terroristáktól tart a Public Enemy

Terroristaveszély miatt lefújta londoni fellépését a Public Enemy rapzenekar. Professor Griff, a hiphop-legenda együttes tagja szerint egy koncert elsődleges célpontja lehet egy esetleges támadásnak, és ők a rajongók biztonságát fontosabbnak tartják bármi másnál.

Nem kaptak fenyegetést, de a zenekar tagjai az újra felerősödő terrorhullám láttán inkább az óvatosságot választják, és egyben ígérik, minden lehetőséget megragadnak, hogy fellépjenek a terroristák ellen. Reményeik szerint nem kell sokat várniuk, hogy közönségüket kárpótolják az elmaradt buli miatt, de hogy mikor indulhatnak újabb turnéra, az természetesen még kérdés.

Az oldalról ajánljuk

  • Gazdaság
Szijjártó Péter szerint Magyarország az új világgazdasági korszak nyertese lehet

A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.

6 órája

  • Külföld
Romániai művészeti vezetők is kiállnak az SZFE mellett

Károsnak tartják a kormányzati beavatkozást az egyetem vezetésébe.

szeptember 12., 14:47

  • Belföld
Novák Katalin miniszter lesz, a családok életszínvonaláért felel

Tárca nélkül október 1-től.

szeptember 12., 21:04

  • Belföld
Karácsony Gergely szerint ingyen kellene tesztelni az embereket

Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.

szeptember 10., 12:58

  • Gazdaság
46 százalékkal emelkedtek a gyümölcsárak Magyarországon

Az olyan alapvető élelmiszerek ára is elszállt, mint a tojás, a cukor, a burgonya és a tej.

szeptember 9., 12:19