Posh Spice műsorvezető lesz?
Nem múlhat el nap Beckham-pletyka nélkül. Ezúttal Posh Spice, aka Victoria Beckhamről írta meg a Mirror, hogy az egykori énekesnő televíziós talk-showról tárgyal az LWT-vel. A szerződés 250 ezer fontról (kb. 10 millió forint) szól. Bob Massie a médiavállalat képviselője pozitívan nyilatkozott üdvöskéjükről. "Victoria természetesen mozog a kamerák előtt. Szellemes, pimasz, mégis a földön jár." Posh Spice a műsort várhatóan ősszel kezdi vezetni, miután megszülte második gyermekét.
Az oldalról ajánljuk
- Gazdaság
A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.
7 órája
- Belföld
Tárca nélkül október 1-től.
szeptember 12., 21:04
- Belföld
Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.
szeptember 10., 12:58
- Külföld
Károsnak tartják a kormányzati beavatkozást az egyetem vezetésébe.
szeptember 12., 14:47
- Belföld
Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.
5 órája