Britney autóversenyzőt alakít
Első, Álmok útján című filmjének bukása sem tántorította el Britney Spearst attól, hogy filmszínészként is szerepeljen. Ezúttal egy autóversenyző karakterét formálná meg a népszerű énekesnő. Az új alkotás a hírek szerint Tom Cruise Mint a villám című filmje alapján készülne, és az Egyesült Államokban népszerű Nascar-versenyek világát idézné fel.
Az oldalról ajánljuk
- Gazdaság
A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.
4 órája
- Külföld
Károsnak tartják a kormányzati beavatkozást az egyetem vezetésébe.
szeptember 12., 14:47
- Belföld
Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.
szeptember 10., 12:58
- Belföld
Tárca nélkül október 1-től.
szeptember 12., 21:04
- Belföld
Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.
2 órája