Orsolya
10 °C
21 °C

Hajdú B. és Gundel Takács kommentálja a magyar csoportmeccseket

2016.06.09. 15:25

A Nemzeti Sport közzétette az idei futball-Eb csoportmeccseinek teljes közvetítési sorrendjét, amiből kiderült, hogy a biztos három magyar összecsapás közül kettőt Hajdú B. István, egyet pedig Gundel Takács Gábor közvetít. Előbbi a június 14-i Ausztria, illetve a június 22-i Portugália elleni meccset, utóbbi a június 18-i mérkőzést Izlanddal.

Hajdú B. István és Gundel Takács Gábor
Hajdú B. István és Gundel Takács Gábor
Fotó: MTI / Index

Egy riporter (a másik kettő Knézy Jenő és Székely Dávid) egy napon csak egy meccset kommentál, az utolsó csoportmeccseken történő átfedés miatt pedig az M4 mellett a Duna TV-n adják majd a csoportmeccseket. Ez itt a teljes menetrend június 10-től június 22-ig:

Június 10., péntek

21.00: Franciaország–Románia – Hajdú B. István

Június 11., szombat

15.00: Albánia–Svájc – Knézy Jenő

18.00: Wales–Szlovákia – Székely Dávid

21.00: Anglia–Oroszország – Gundel Takács Gábor

Június 12., vasárnap

15.00: Törökország–Horvátország – Knézy Jenő

18.00: Lengyelország–Észak-Írország – Gundel Takács Gábor

21.00: Németország–Ukrajna – Hajdú B. István

Június 13., hétfő

15.00: Spanyolország–Csehország – Székely Dávid

18.00: Írország–Svédország – Knézy Jenő

21.00: Belgium–Olaszország – Gundel Takács Gábor

Június 14., kedd

18.00: Ausztria–Magyarország – Hajdú B. István

21.00: Portugália–Izland – Székely Dávid

Június 15., szerda

15.00: Oroszország–Szlovákia – Knézy Jenő

18.00: Románia–Svájc – Gundel Takács Gábor

21.00: Franciaország–Albánia – Székely Dávid

Június 16., csütörtök

15.00: Anglia–Wales – Hajdú B. István

18.00: Ukrajna–Észak-Írország – Székely Dávid

21.00: Németország–Lengyelország – Gundel Takács Gábor

Június 17., péntek

15.00: Olaszország–Svédország – Székely Dávid

18.00: Csehország–Horvátország – Knézy Jenő

21.00: Spanyolország–Törökország – Gundel Takács Gábor

Június 18., szombat

15.00: Belgium–Írország – Knézy Jenő

18.00: Izland–Magyarország – Gundel Takács Gábor

21.00: Portugália–Ausztria – Hajdú B. István

Június 19., vasárnap

21.00: Románia–Albánia – Székely Dávid (Duna)

21.00: Svájc–Franciaország – Hajdú B. István

Június 20., hétfő

21.00: Oroszország–Wales – Knézy Jenő (Duna)

21.00: Szlovákia–Anglia – Gundel Takács Gábor

Június 21., kedd

18.00: Ukrajna–Lengyelország – Knézy Jenő (Duna)

18.00: Észak-Írország–Németország – Gundel Takács Gábor

21.00: Csehország–Törökország – Székely Dávid (Duna)

21.00: Horvátország–Spanyolország – Hajdú B. István

Június 22., szerda

18.00: Izland–Ausztria – Gundel Takács Gábor (Duna)

18.00: Magyarország–Portugália – Hajdú B. István

21.00: Olaszország–Írország – Székely Dávid

21.00: Svédország–Belgium – Knézy Jenő (Duna)

Ma egyébként a Youtube élőben közvetíti a párizsi szurkolói zónában fellépő David Guetta fellépését, amit ezen a linken lehet majd követni 22:50-től azoknak, akik mondjuk nem akarják megnézni a francia lemezlovászt élőben a Szigeten. Guetta írta egyébként az idei EB hivatalos dalát is.