Salamon
10 °C
14 °C
Index - In English In English Eng

A mi kis falunk alkotói most rendőrökről készítenek vígjátékot

2019.08.09. 11:49

Az RTL Klubon 2017-ben indult A mi kis falunk igazi közönségsiker lett, és hamarosan megérkezik a csatornára az alkotógárda új sorozata, aminek rendőrök lesznek a főszereplői. Ugyan még nem közölték, hogy mikor debütál a Jófiúk, már két előzetes is készült hozzá. 

A Jófiúk főszerepében Mihályfi Balázs (Egynyári kaland, Jóban Rosszban), Hevér Gábor (Alvilág, Aranyélet) és Király Dániel (Egynyári kaland) lesz látható.

SorozatWiki információi szerint az új, valószínűleg ősszel érkező sorozat a spanyol Los hombres de Paco magyar adaptációja lesz. Az eredeti elképesztő sikerrel ment hazájában, az elmúlt 15 évben Olaszországban és Németországban is készült helyi változata, Spanyolországban pedig 2005 és 2010 között 9 évadon át volt képernyőn.