index
Belföld Külföld Európai Unió Tech Gazdaság Bulvár Vélemény Sport Kult Lapcsalád
  
Celebek, Utazás, Könyv, Cinematrix, Velvet Plaza, Ongo, Larkinor, CSÜTÖRTÖK, Ingatlan, Quart, Hozam Plaza, Idõjárás, 24 óra
Ajánlók
Tudósítás
Blog
Képek
Hírek
Program
Archívum

Leselkedjen Ön is!
Lakna egy neonmedúza érrendszerében?
A Szigetről mindent
Rekordokat döntött a Sziget
A csendben fluoreszkáló világvége

 Idén hova mész ki?
Nagyszí­npad nagyszínpad 449
Metálsátor 642
Teknósátor 196
Underground helyszínek 265
Ambient 97
Ideis-odais 1051
Majd elválik, ha kiértem 234
Kapolcs 260
Maldív-
szigetek
677
Sehova, dolgozom 2827
Otthonülő típus vagyok 791


Helyszín és időpont szerint:
 
Keresés a fellépők között: Nyomtatható verzió:
 
 

Nagyszínpad augusztus 4., szerda
16:30 - 18:00 Third World
18:00 - 19:30 Sugababes
19:30 - 21:30 Anima Sound System
21:30 - 23:00 Pet Shop Boys
djuice Világzenei Nagyszínpad augusztus 4., szerda
17:00 - 18:00 Warsaw Village Band
18:15 - 19:30 Lhasa
19:45 - 21:00 Rokia Traoré
21:30 - 23:00 The Klezmatics
HammerWorld Színpad augusztus 4., szerda
16:00 - 17:00 Vale Of Tears
17:00 - 18:00 Gutted
18:00 - 19:00 Casketgarden
19:00 - 20:00 Sear Bliss
20:00 - 21:30 Christian Epidemic
21:30 - 23:30 Cannibal Corpse (USA)
23:30 - 01:00 Moby Dick
01:00 - 02:30 Ektomorf
02:30 - 04:00 Testimony
Wan2 Színpad augusztus 4., szerda
17:30 - 18:10 FolkFree
18:30 - 19:40 Kamu
20:00 - 21:10 La Caravane Electro (F)
21:30 - 22:40 Pitchtuner (J-D)
23:00 - 02:00 League of XO Gentlemen (NL)
00:50 - 02:00 Sun Workshop
02:15 - 03:20 Subscribe
Globe Party augusztus 4., szerda
21:00 - 23:59 Paul Oakenfold (UK)

Sterbinszky

Monkz

Kühl
Dreher Port augusztus 4., szerda
19:30 - 20:30 Venus
Dreher Tropical Music Club augusztus 4., szerda
23:00 - 04:00 Midsummer Night
Lauer &, Danny L. &, Soneec + Czibere (kongás)
Cinetrip Space Lab augusztus 4., szerda
14:00 - 23:59 Graham Daniels = Addictive TV, Anton, Sami Mikael Sorvali
20:00 - 22:00 The Funk Night
22:00 - 02:00 Negro, Infra Ghandi, Cyborg Templar
Cökxpôn Ambient Sátorkert augusztus 4., szerda
15:00 - 23:59 A lugasban
15:00 - 23:59 A kertben
18:00 - 23:59 Telesport
18:00 - 22:00 Dj Jácint
22:00 - 23:00 Nyitott zenei kurzus
23:00 - 04:00 Prell/Optimal
00:10 - 01:00 Oxonometrikum
01:30 - 02:30 Surbahar (BG)
02:30 - 09:00 Dj Hotel North Pole
Siemens Mobile Pop Színpad augusztus 4., szerda
23:00 - 02:00 Pa-Dö-Dö
00:15 - 01:00 K.F.T.
01:45 - 03:00 Kowalsky meg a Vega
Bahia Színpad augusztus 4., szerda
17:00 - 18:00 Force of Mind
18:00 - 19:00 Booboo?s Punch
19:00 - 20:00 Bla
20:00 - 21:00 Wackor
21:00 - 22:00 ZIL
22:00 - 23:00 V.I.NY.O.
23:00 - 02:00 Ole Lukkoye (RU)
00:30 - 01:00 Bumblebees (F)
02:00 - 04:00 Irfan Muertes (Serbia)
Elektron Sátor / Proton Kert augusztus 4., szerda
14:00 - 23:59 Transrepro Co.
20:00 - 23:00 VidaG + VidaL
23:00 - 04:00 Karányi
00:00 - 01:00 Da.taz (F)
01:00 - 02:00 Zoohacker
02:00 - 03:20 Tribal Earth
03:30 - 04:00 Dr. Victor
Klubrádió 95.3 Jazz Színpad augusztus 4., szerda
18:00 - 19:00 Szalóki Classic Jazz Band
19:00 - 20:00 Dely Roby Trió
20:00 - 21:30 Váczi Dániel Trió
21:30 - 23:00 Jazzpression
23:00 - 02:00 Fusio Group
00:30 - 06:00 Session
Rádió C Roma Sátor augusztus 4., szerda
12:00 - 23:59 Délutáni beszélgetés
19:00 - 20:00 Ponczók Béla és rapper barátai: Rap-port (H)
20:15 - 21:15 Váradi Roma Café (H)
21:30 - 22:45 Balogh Kálmán és a Gipsy Cimbalom Band (H)
23:00 - 02:00 Dhoad Gypsies of Rajasthan (IND)
00:30 - 03:00 Dj Kokalo (world music) + Dj Spag (R?n?B)
Blues Színpad augusztus 4., szerda
23:00 - 02:00 Big Daddy Wilson &, Mississippi Grave Diggers and the Super Group
00:45 - 02:15 Shri (Arizona, USA)
02:30 - 04:00 Stoned (100% Rolling Stones)
Talentum Színpad augusztus 4., szerda
16:00 - 17:00 Törpecsirke
17:00 - 18:00 Sunscreen
18:00 - 19:00 Biancaneon (I)
19:00 - 20:00 New Fight
20:00 - 21:00 Greedy Fly
Spektrum Televízió Színház- és Táncsátor és Szabadtéri Színpad augusztus 4., szerda
20:00 - 21:00 Thesele Company (Dél-Afrika - Soweto): MUPAKU - (utcai musical)
21:00 - 22:30 Androgün ? Kuthy Ágnes árnyjátéka
22:30 - 04:00 Feria Musica (B): Le Vertige du Papillon (kortárs cirkusz)
00:00 - 02:00 Holy Body Tattoo and The Tiger Lillies (Can-UK): Circa
VarázsLiget Cirkusz, Báb- és Utcaszínház augusztus 4., szerda
15:00 - 23:59 Állandó programok
15:00 - 23:59 Camera Obscura laboratórium
15:00 - 23:59 Mászkáló mutatványok
14:00 - 15:00 Ciróka Bábszínház: Mese a Kutyusról meg a Cicusról
15:00 - 16:00 Akrobatika és gúlák
16:00 - 17:00 Tom Magic Show (bűvész)
17:00 - 18:00 Bartha Antal: Paprika Jancsi
18:00 - 19:00 Zsonglőr kunszt- és trükkmutató
19:00 - 20:00 Olé és Tadam megjönnek
20:00 - 21:30 Sunset Open Stage
21:30 - 23:00 Fire Time
Octopus Összművészeti Helyszín augusztus 4., szerda
15:00 - 23:59 Irodalom
15:00 - 23:59 Képzőművészet
15:00 - 23:59 Élőkép: Morfománia
15:00 - 23:59 Komolyzene
15:00 - 23:59 Octogon
15:00 - 23:59 Világító Sziget
Pesti Est Színpad augusztus 4., szerda
10:00 - 11:00 Tai Chi
11:00 - 14:00 RitmusDepo
14:00 - 16:00 Fúvószene: Chakra Hacker
16:00 - 17:00 Zamat
17:00 - 18:00 Új Látásmód Fúzió
18:00 - 19:00 Milk
19:00 - 20:00 Timur Lenk
20:00 - 21:00 Mind1
21:00 - 22:30 Satöbbi
Petőfi Csarnok Folkszínpad és Petőfi Csárda augusztus 4., szerda
18:00 - 19:50 Los Andinos
19:50 - 21:40 Maskarades
21:40 - 23:30 Szalonna és barátai
23:30 - 01:00 Amaro Suno
Magic Mirror augusztus 4., szerda
15:00 - 17:00 Film: Titkom virága
17:00 - 18:00 Az Esélyegyenlőségi Kormányhivatal képviselője ,megnyitja a 2004-es Magic Mirror Sátor programsorozatát.
18:00 - 20:00 Testbeszéd tolmáccsal:
20:00 - 22:30 Dj Mozija
22:30 - 06:00 Nyitóparti: Krétakör SzínészTáncZenekar
00:00 - 01:00 Lady Dömper , Angela, Betty Blue, Irén, Giselle, Nina, Matthias és a jóképűek
01:00 - 06:00 Dj Optik
Mokka Cuka! augusztus 4., szerda
18:00 - 21:00 Rewind
21:00 - 05:00 Palotai - Cadik
Durex Táncdalfesztivál Sátor augusztus 4., szerda
12:00 - 16:00 Karaoke
19:00 - 21:00 Bridge együttes
21:00 - 23:00 John Lennon emlékzenekar ? Takáts Tamás zenekara
23:00 - 23:30 Durex vizespóló-verseny
23:30 - 01:00 Korda György és Balázs Klári
01:00 - 06:00 Dj. Paplan
Happy Singles Party Központ augusztus 4., szerda
14:00 - 23:59 14:00-tól: Táncdalfesztivál Kultúrház és Happy Singles Party
Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont augusztus 4., szerda
12:00 - 23:59 Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont!
Afrika Falu és Színpad augusztus 4., szerda
11:00 - 19:00 Kézműves programok
12:00 - 19:00 Tánctanítások
14:00 - 18:00 Kulturális programok
19:00 - 19:30 Sekwele Basotho Cultural Dance Group
19:30 - 21:00 Tarika Sammy
21:00 - 21:30 Art of Orient
21:30 - 23:00 Chalaban
23:00 - 23:00 African Khaware (afrikai dalok tanítása a tűz körül ? M Baye Ndiaye, Szenegál)
23:00 - 23:00 African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése)
Civil Sziget augusztus 4., szerda
14:00 - 23:00 "A Civil Sziget részletes programját a www.sziget.hu/fesztival/civilsziget oldalon találhatjátok meg!"
Civil Színpad / GYISM Sátor augusztus 4., szerda
14:00 - 16:00 Koncert: A ?Zene mindenkié? Egyesület felnőttzenekara
16:00 - 17:00 Gondolatok: Miért nem fulladunk bele az információóceánba?
17:00 - 19:00 Gondolatok: Az asszony verve jó?? ? NEEM!
19:00 - 21:00 Koncert: NNDU IGBO Nigériai Music Band
21:00 - 23:00 Zene: Dj Pásztori: Drog disco
23:00 - 01:00 Mozi: Nappali álmodozók
Ability Park augusztus 4., szerda
14:00 - 23:59 Az Öltöztetős sátorban
14:00 - 23:59 A Játéktár
14:00 - 23:59 A Jelnyelvi Kommunikációs Sátorban
14:00 - 23:59 A Játszóházban
14:00 - 23:59 A Kirakodó vásáron
14:00 - 23:59 A Vaklabirintusban,
14:00 - 23:59 A sportprogramok és akadálypálya
14:00 - 23:59 A Labirintusokban
14:00 - 23:59 A képességek próbája
Trend Sziget augusztus 4., szerda
15:00 - 16:00 Iszapbirkózás
16:00 - 17:00 Breakfast at Tiffany, Szelíd motorosok
17:00 - 17:30 Nikita divatbemutató
17:30 - 18:00 Krómrudas go-go görl bemutató
18:00 - 18:30 Iszapbirkózás
18:30 - 19:30 Mono Art: Álomképek, Parage
19:30 - 20:00 Shake your ass
20:00 - 20:30 Kenguru divatbemutató
20:30 - 21:00 Krómrudas go-go görl bemutató
21:00 - 21:30 mavrákulum@kommunart.com/teremt-és(1+1=1)
21:30 - 22:00 A frizurás csoport
22:00 - 22:30 Iszapbirkózás
22:30 - 23:00 Mandu divatbemutató
23:00 - 23:30 Tû,zzsonglõ,r bemutató
23:30 - 04:00 Aquanauta divatbemutató
00:00 - 02:00 Swing Tsk versenytáncosainak swing bemutatója
00:30 - 01:00 Intimissimi fehérnemű bemutató
Agora augusztus 4., szerda
14:00 - 23:59 ######
Arany Ászok Grundeszliga augusztus 4., szerda
14:00 - 23:59 Foci, ahogy még sosem, vizen, földön, levegőben, VÍZSZINTESEN és FÜGGŐLEGESEN!
Ismét Grundeszliga a Sziget Fesztiválon!
djuice Erő-Tér augusztus 4., szerda
14:00 - 23:59 Nézz be mielőtt leszáll az éj!

Verd le a Sziget porát, és lazíts egyet! De ha izgalomra vágysz, itt azt is megtalálod!

Mit kívánsz?
Szabadiskola Sátor augusztus 4., szerda
15:00 - 16:30 Alkonyzóna
16:30 - 18:00 Nemi szervek és hermeneutika
18:00 - 19:30 Pornográfia?
19:30 - 20:30 Fényszomj ? dokumentumfilm 60p
Hócipő kabaré augusztus 4., szerda
22:00 - 23:00 Stand up Comedy
Logikai Játékok Sátra augusztus 4., szerda
14:00 - 23:59 A Hegyvidék SE Sakk és Go Szakosztályának szervezésében
Luminárium augusztus 4., szerda
14:00 - 20:00 Az Architects of Air bemutatja:
Ixilum ? Luminárium

Ha belépsz, majd nézel!
Maggi Konyha augusztus 4., szerda
14:00 - 23:59 Idén először találkozhatnak a szigetlakók a Maggi óriáskonyhájával a Nagyszínpaddal szemben.
Gyerekprogramok augusztus 4., szerda
14:00 - 23:59 Hucurka Dongóberkenyen nyaralkodik: kreatív, szituációs játékáradat egész héten
14:00 - 23:59 Dongóberkenyi Kerek-világ építés
10:00 - 18:00 Falu-ovi
Néprajzi és kézműves helyszín augusztus 4., szerda
10:00 - 18:00 JÁTÉK : néprajzi kiállítás régi gyerekjátékokból
10:00 - 18:00 Kézműves műhelyek:
Szirtes András Vándormozi augusztus 4., szerda
12:00 - 23:59 Szirtes András Bisztró Hajnal
HVG Café augusztus 4., szerda
14:00 - 12:00 Szigetgenerációs regeneráció (kávé, gyógysör)
12:00 - 17:00 Országos RODEÓBIKA ülő verseny,
17:00 - 20:00 Karaoke
Népszabadság - A tájékozottság világa augusztus 4., szerda
17:00 - 20:00 Nyitott vagy a világra? A világ is nyitott rád!

Az Infoturné következő állomása a Sziget Fesztivál!
Pepsi Fesztivár augusztus 4., szerda
17:00 - 20:00 Középkori próbatételek: Csirkedobálás
17:00 - 20:00 Power Machine
17:00 - 20:00 Lótoló verseny
17:00 - 20:00 Focizz vissza a középkorba!
17:00 - 20:00 Rexfoci
17:00 - 20:00 Csocsó Aréna
17:00 - 20:00 Vízifoci
17:00 - 20:00 Colosseum Karaokeum
17:00 - 20:00 Pepsi Remixer
Pöttyös - Pöttyöző augusztus 4., szerda
17:00 - 20:00 Programok:
ROXY SunCity augusztus 4., szerda
17:00 - 20:00 A Sziget egyetlen oázisa: ROXY SunCity ? A ma legjobb arcai itt Szigetelődnek!
RTL Klub Mozi augusztus 4., szerda
22:00 - 23:15 Válogatás
23:15 - 01:00 Szigorúan piszkos ügyek /Wu jian dao/
01:00 - 03:00 Fegyvertársak /Open range/
Mozinet.hu Sátor augusztus 4., szerda
14:00 - 16:00 A Sziget Hyde sarka
14:00 - 16:00 Sziget reklámok
16:00 - 17:00 Reflektorfényben - beszélgetés
17:10 - 18:00 Szinkron karaoke
18:00 - 19:00 Játék
19:00 - 20:00 A Tolkien Tár-saság programja
20:00 - 21:30 Vetítés
RTL Klub ? Légy csapó! augusztus 4., szerda
14:00 - 16:00 Légy csapó!
Sportprogramok augusztus 4., szerda
14:00 - 16:00 Idén is vár a Sport Sziget (Honvéd üdülő) a Sziget körúton az Elektron Sátor mellett, a medence szomszédságában.
Reneszánsz Sátor augusztus 4., szerda
14:00 - 16:00 Balassi Bálint-emlékév ? ,programok
Sanoma Beach augusztus 4., szerda
10:00 - 21:00 Napozz, pihenj és olvasgass a Sanoma Beach-en!
Sherpa Kalandvár augusztus 4., szerda
10:00 - 21:00 Tájékoztató
Nagyszínpad augusztus 5., csütörtök
16:30 - 18:00 Zanzibar
18:00 - 19:30 Bloodhound Gang
19:30 - 21:30 Kispál és a Borz
21:30 - 23:00 Busta Rhymes
djuice Világzenei Nagyszínpad augusztus 5., csütörtök
17:00 - 18:00 Vujicsics
18:15 - 19:30 Yat-Kha
19:45 - 21:00 Orchestre National de Barbés
21:30 - 23:00 Buena Vista Social Club presents Omara Portuondo
HammerWorld Színpad augusztus 5., csütörtök
16:00 - 17:00 Szeg
17:00 - 18:00 Bridge To Solace
18:00 - 19:00 Insane
19:00 - 20:00 Cadaveres De Tortugas
20:00 - 21:30 Blind Myself
21:30 - 23:30 Children Of Bodom (FIN)
23:30 - 01:00 Superbutt
01:00 - 02:30 Wall Of Sleep
02:30 - 04:00 Replika
Wan2 Színpad augusztus 5., csütörtök
16:30 - 17:15 Zagastic
17:30 - 18:10 Hagesher
18:30 - 19:40 Deti Picasso (RUS)
20:00 - 21:10 Hollywoodoo
21:30 - 22:40 Neo
23:00 - 02:00 Freestylers (UK)
00:50 - 02:00 Heaven Street Seven
02:15 - 03:20 Toy Division
Globe Party augusztus 5., csütörtök
21:00 - 23:59 Josh Wink (USA )

Budai

Newl

Junkie
Dreher Port augusztus 5., csütörtök
19:30 - 20:30 Balkan Fanatik
Dreher Tropical Music Club augusztus 5., csütörtök
23:00 - 04:00 The Funk Stars
Ladányi &, Lauer &, Zsola és a Vad
Orchideák koncert
Cinetrip Space Lab augusztus 5., csütörtök
13:00 - 18:00 Gaulamin, Skunk
14:00 - 23:59 Sami Mikael Sorvali, Rio Rokoko, Csomekré
18:00 - 22:00 Bosi, Dermot
22:00 - 02:00 Mango, Richard Thair (UK)
Cökxpôn Ambient Sátorkert augusztus 5., csütörtök
15:00 - 23:59 A lugasban
15:00 - 23:59 A kertben
18:00 - 23:59 Vj Pixelstar & Vj Haku
09:00 - 14:00 dj NagyA
20:00 - 20:50 Nyitott zenei kurzus
21:00 - 22:00 Meglepetés
22:20 - 23:20 Titusz (electronics) &, Márkos Albert (cello)
23:30 - 02:00 Korai Quartett
00:30 - 01:00 Disham (BG)
02:00 - 03:00 Vataff (BG)
03:00 - 09:00 Dj Marka/B-side set
Siemens Mobile Pop Színpad augusztus 5., csütörtök
23:00 - 02:00 Dopeman
00:15 - 01:00 Ganxsta Zolee és a Kartell
01:45 - 03:00 Eleven Hold
Bahia Színpad augusztus 5., csütörtök
17:00 - 18:00 Eclipse
18:00 - 19:00 Carnia
19:00 - 20:00 The Deadbeats
20:00 - 21:00 Boogie Mamma
21:00 - 22:00 Wickeda (BG)
22:00 - 23:00 Beat Dis
23:00 - 02:00 Másfél
00:30 - 02:00 Black Ash (D)
02:00 - 04:00 Karabély
Elektron Sátor / Proton Kert augusztus 5., csütörtök
14:00 - 23:59 Lee Unflyable
20:00 - 21:30 Seta
21:30 - 23:00 Suhaid
23:00 - 04:00 Lush Life
00:00 - 01:00 Manufactur (CH)
01:00 - 03:00 Jutasi
03:00 - 04:00 Karchy Bud
Klubrádió 95.3 Jazz Színpad augusztus 5., csütörtök
18:00 - 19:00 Bohém Ragtime Jazz Band
19:00 - 20:00 Kaltenecker Trió
20:00 - 21:30 Balázs Elemér Quartet
21:30 - 23:00 László Attila Band & Enrico Granafei (H-USA)
23:00 - 02:00 Triton
00:30 - 06:00 Session
Rádió C Roma Sátor augusztus 5., csütörtök
12:00 - 23:59 Délutáni beszélgetés
19:00 - 20:00 Urban Noises (H)
20:15 - 21:15 Ricciotti Ensemble (NL)
21:30 - 22:45 Taraf Dékalé (F)
23:00 - 02:00 Sandy Lopicic Orkestar (A)
00:30 - 03:00 Sunset Cafe: DJ Nafta + DJ Suefo
Blues Színpad augusztus 5., csütörtök
23:00 - 02:00 Mystery Gang
00:45 - 04:00 Frank Zappa Cirkusz, Energomat
Talentum Színpad augusztus 5., csütörtök
16:00 - 17:00 Nemérdekes
17:00 - 18:00 Spanish Inquisition
18:00 - 19:00 Monchichi Pontencial
19:00 - 20:00 Mao-Zeitung
20:00 - 21:00 Honeyball
Spektrum Televízió Színház- és Táncsátor és Szabadtéri Színpad augusztus 5., csütörtök
20:00 - 20:30 Dunaújváros Táncszínháza: Zene
20:30 - 21:45 Hólyagcirkusz Társulat: Szemétre a vénasszonnyal (anarchista cirkuszi opera)
21:45 - 04:00 Whirling Dervishes from the Galata Temple of Istanbul (Tr) ? (tradicionális dervis táncok és zene)
00:00 - 02:00 Arab-Izraeli táncest
VarázsLiget Cirkusz, Báb- és Utcaszínház augusztus 5., csütörtök
15:00 - 23:59 Állandó programok
15:00 - 23:59 Camera Obscura laboratórium
15:00 - 23:59 Mászkáló mutatványok
14:00 - 15:00 Gulyás László: A szépen szóló Pelikánmadár
15:00 - 16:00 Akrobatika és gúlák
16:00 - 17:00 Tom Magic Show (bűvész)
17:00 - 18:00 Langaléta Garabonciások: Horagus Mester
18:00 - 19:00 Nyurgaláb vándorcirkusz
19:00 - 20:00 Zsonglőr kunszt- és trükkmutató
20:00 - 21:30 Sunset Open Stage
21:30 - 23:00 Fire Time
Octopus Összművészeti Helyszín augusztus 5., csütörtök
15:00 - 23:59 Irodalom
15:00 - 23:59 Képzőművészet
15:00 - 23:59 Élőkép: Morfománia
15:00 - 23:59 Komolyzene
15:00 - 23:59 Octogon
15:00 - 23:59 Világító Sziget
Pesti Est Színpad augusztus 5., csütörtök
10:00 - 11:00 Tai Chi
11:00 - 14:00 RitmusDepo
14:00 - 16:00 Fúvószene: Kada
16:00 - 17:00 Szaki.hu
17:00 - 18:00 Peca
18:00 - 19:00 Freak
19:00 - 20:00 Mujahid Zoltán (Megasztár)
20:00 - 21:00 Soma Jazz Most
21:00 - 21:30 Wings Produkció Divatszínház
21:30 - 22:30 Budapest Jazz Orchestra
Petőfi Csarnok Folkszínpad és Petőfi Csárda augusztus 5., csütörtök
18:00 - 19:50 Kiyo-Kito Taiko
19:50 - 21:40 Berkó
21:40 - 23:30 Vujicsics
23:30 - 01:00 Greenfields
Magic Mirror augusztus 5., csütörtök
15:00 - 17:00 Film: Mindent anyámról
17:00 - 20:00 Talk Show
21:00 - 06:00 The Tiger Lillies (UK)
22:00 - 23:30 Dj Mozija
23:30 - 06:00 Erik Palchikov akrobatikus tánc (UKR)
Mokka Cuka! augusztus 5., csütörtök
18:00 - 19:00 Zotyka
19:00 - 22:00 Sanyi & Mikusz
22:00 - 05:00 Gimmeshot Crew
Durex Táncdalfesztivál Sátor augusztus 5., csütörtök
12:00 - 16:00 Karaoke
19:00 - 20:00 Dust együttes
20:00 - 21:00 Gary Moore Jam Band
21:00 - 22:00 Open Doors együttes
23:00 - 23:30 Durex vizespóló-verseny
23:30 - 01:00 Csepregi Éva - Végvári Ádám
01:00 - 06:00 Dj. Paplan
Happy Singles Party Központ augusztus 5., csütörtök
14:00 - 23:59 14:00-tól: Táncdalfesztivál Kultúrház és Happy Singles Party
Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont augusztus 5., csütörtök
12:00 - 23:59 Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont!
Afrika Falu és Színpad augusztus 5., csütörtök
11:00 - 19:00 Kézműves programok
12:00 - 19:00 Tánctanítások
14:00 - 18:00 Kulturális programok
23:00 - 23:00 African Khaware (afrikai dalok tanítása a tűz körül ? M Baye Ndiaye, Szenegál)
23:00 - 23:00 African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése)
19:00 - 19:30 Sekwele Basotho Cultural Dance Group
19:30 - 21:00 Spoity Boys
21:00 - 21:30 Thesele Company
21:30 - 23:00 Bassrunner Soundtride Feat. El Condorsito (Chile)
Civil Sziget augusztus 5., csütörtök
14:00 - 23:00 "A Civil Sziget részletes programját a www.sziget.hu/fesztival/civilsziget oldalon találhatjátok meg!"
Civil Színpad / GYISM Sátor augusztus 5., csütörtök
14:00 - 15:00 Gondolatok: A graffiti = mű,vészet!
15:00 - 16:00 Gondolatok: Somával a szenvedélyekrő,l
16:00 - 16:45 Színház: Romapolice
16:45 - 18:00 Színház: Örkény egypercesek
18:00 - 19:00 Színház: Valóság Színpad
19:00 - 20:30 Koncert: Terni Prahl amatőr roma zenekar
20:30 - 22:15 Koncert: Clip Top (funky, rock, reggae)
22:15 - 02:00 Filmpremier: Valami angyali, Tékozló fiak
00:00 - 02:00 Diavetítés: Merénylet a világűrben
Trend Sziget augusztus 5., csütörtök
15:00 - 16:00 Iszapbirkózás
16:00 - 17:00 Happy Hippie divatbemutató
17:00 - 17:30 Morgan divatbemutató
17:30 - 18:00 Krómrudas go-go görl bemutató
18:00 - 18:30 Iszapbirkózás
18:30 - 19:30 Oszlányi Gyöngyvér divatbemutatója, Bencsik Andrea divatbemutatója
19:30 - 20:00 Shake your ass
20:00 - 20:30 Pál Anikó és Kiss Tibor divatbemutatója
20:30 - 21:00 Krómrudas go-go görl bemutató
21:00 - 21:30 Levis divatbemutató
21:30 - 22:00 Smink- és hajkreációk másképpen
22:00 - 22:30 Iszapbirkózás
22:30 - 23:00 Kamchatka Design
23:00 - 23:30 Tû,zzsonglõ,r bemutató
23:30 - 04:00 Budapest Fashion
00:00 - 02:00 Swing Tsk versenytáncosainak samba bemutatója
00:30 - 01:00 Psychoscope
Agora augusztus 5., csütörtök
14:00 - 23:59 ######
Arany Ászok Grundeszliga augusztus 5., csütörtök
14:00 - 23:59 Foci, ahogy még sosem, vizen, földön, levegőben, VÍZSZINTESEN és FÜGGŐLEGESEN!
Ismét Grundeszliga a Sziget Fesztiválon!
djuice Erő-Tér augusztus 5., csütörtök
14:00 - 23:59 Nézz be mielőtt leszáll az éj!

Verd le a Sziget porát, és lazíts egyet! De ha izgalomra vágysz, itt azt is megtalálod!

Mit kívánsz?
Szabadiskola Sátor augusztus 5., csütörtök
15:00 - 16:00 A Pető,fi Irodalmi Múzeum
16:00 - 17:30 Kutyák éji dala alternatívák
17:30 - 19:00 Egy performance a nyolcvanas évekbő,l:
19:00 - 20:00 filmhu filmklub
Hócipő kabaré augusztus 5., csütörtök
22:00 - 23:00 Éles István és Nagy Bandó András
Logikai Játékok Sátra augusztus 5., csütörtök
14:00 - 23:59 A Hegyvidék SE Sakk és Go Szakosztályának szervezésében
Luminárium augusztus 5., csütörtök
14:00 - 20:00 Az Architects of Air bemutatja:
Ixilum ? Luminárium

Ha belépsz, majd nézel!
Maggi Konyha augusztus 5., csütörtök
14:00 - 23:59 Idén először találkozhatnak a szigetlakók a Maggi óriáskonyhájával a Nagyszínpaddal szemben.
Gyerekprogramok augusztus 5., csütörtök
14:00 - 23:59 Hucurka Dongóberkenyen nyaralkodik: kreatív, szituációs játékáradat egész héten
14:00 - 23:59 Dongóberkenyi Kerek-világ építés
10:00 - 18:00 Falu-ovi
Néprajzi és kézműves helyszín augusztus 5., csütörtök
10:00 - 18:00 JÁTÉK : néprajzi kiállítás régi gyerekjátékokból
10:00 - 18:00 Kézműves műhelyek:
Szirtes András Vándormozi augusztus 5., csütörtök
12:00 - 23:59 Szirtes András: Madarak Gravitáció Tükör Tükrőződés
HVG Café augusztus 5., csütörtök
14:00 - 12:00 Szigetgenerációs regeneráció (kávé, gyógysör)
12:00 - 17:00 Országos RODEÓBIKA ülő verseny,
17:00 - 20:00 Karaoke
Népszabadság - A tájékozottság világa augusztus 5., csütörtök
17:00 - 20:00 Nyitott vagy a világra? A világ is nyitott rád!

Az Infoturné következő állomása a Sziget Fesztivál!
Pepsi Fesztivár augusztus 5., csütörtök
17:00 - 20:00 Középkori próbatételek: Csirkedobálás
17:00 - 20:00 Power Machine
17:00 - 20:00 Lótoló verseny
17:00 - 20:00 Focizz vissza a középkorba!
17:00 - 20:00 Rexfoci
17:00 - 20:00 Csocsó Aréna
17:00 - 20:00 Vízifoci
17:00 - 20:00 Colosseum Karaokeum
17:00 - 20:00 Pepsi Remixer
Pöttyös - Pöttyöző augusztus 5., csütörtök
17:00 - 20:00 Programok:
ROXY SunCity augusztus 5., csütörtök
17:00 - 20:00 A Sziget egyetlen oázisa: ROXY SunCity ? A ma legjobb arcai itt Szigetelődnek!
RTL Klub Mozi augusztus 5., csütörtök
22:00 - 23:15 Válogatás
23:15 - 01:00 Gyönyörű mocsokságok /Dirty Pretty Things/
01:05 - 03:00 Se ördög, se angyal /Ni pour, ni contre/
Mozinet.hu Sátor augusztus 5., csütörtök
14:00 - 16:00 A Sziget Hyde sarka
14:00 - 16:00 Sziget reklámok
16:00 - 17:00 Reflektorfényben - beszélgetés
17:10 - 18:00 Szinkron karaoke
18:00 - 19:00 Játék
19:00 - 20:00 A Star Wars Fanklub programja
20:00 - 21:30 Vetítés
RTL Klub ? Légy csapó! augusztus 5., csütörtök
14:00 - 16:00 Légy csapó!
Sportprogramok augusztus 5., csütörtök
14:00 - 16:00 Idén is vár a Sport Sziget (Honvéd üdülő) a Sziget körúton az Elektron Sátor mellett, a medence szomszédságában.
Reneszánsz Sátor augusztus 5., csütörtök
14:00 - 16:00 Balassi Bálint-emlékév ? ,programok
17:00 - 19:00 Misztrál együttes
Sanoma Beach augusztus 5., csütörtök
10:00 - 21:00 Napozz, pihenj és olvasgass a Sanoma Beach-en!
Sherpa Kalandvár augusztus 5., csütörtök
10:00 - 21:00 Tájékoztató
Nagyszínpad augusztus 6., péntek
16:30 - 18:00 Zdob si Zdub
18:00 - 19:30 Soft Cell
19:30 - 21:30 Sziámi
21:30 - 23:00 Fun Lovin
djuice Világzenei Nagyszínpad augusztus 6., péntek
17:00 - 18:00 Czilika Gyuszi és Codoban Dorel zenekara Erdélyből
18:15 - 19:30 Kolinda
19:45 - 21:00 Daniele Sepe
21:30 - 23:00 Orchestra Baobab
HammerWorld Színpad augusztus 6., péntek
16:00 - 17:00 6TEST
17:00 - 18:00 Zorall
18:00 - 19:00 Auróra
19:00 - 20:00 De Facto
20:00 - 21:30 Árnyak
21:30 - 23:30 The Gathering (NL)
23:30 - 01:00 Black-Out
01:00 - 02:30 Junkies
02:30 - 04:00 Prosectura
Wan2 Színpad augusztus 6., péntek
16:30 - 17:15 EZ Basic
17:30 - 18:10 Thaifun
18:30 - 19:40 Trottel Stereodream Experience
20:00 - 21:10 Beef (NL)
21:30 - 22:40 Sena First One
23:00 - 02:00 Roni Size Live (UK)
00:50 - 02:00 Amorf Ördögök
02:15 - 03:20 Peet
Globe Party augusztus 6., péntek
21:00 - 23:59 Grooverider + MC Verse (UK)

Adam F + MC-E-LL (UK)

Palotai

Bal

Sizenine vs. Stealth
Dreher Port augusztus 6., péntek
19:30 - 20:30 The Perfect Name
Dreher Tropical Music Club augusztus 6., péntek
23:00 - 04:00 Funk Phenomena
Taylor & Havlik
Cinetrip Space Lab augusztus 6., péntek
13:00 - 18:00 DJ Naga
14:00 - 23:59 The Photon Shepperds (UK)
18:00 - 22:00 Hotel North Pole
22:00 - 02:00 DJ Naga, Beta, Iain Taylor (UK)
Cökxpôn Ambient Sátorkert augusztus 6., péntek
15:00 - 23:59 A lugasban
15:00 - 23:59 A kertben
18:00 - 23:59 Sfeer
09:00 - 14:00 Dj Morcx
20:00 - 20:40 Nyitott zenei kurzus
20:40 - 22:00 Hangszínház
22:00 - 23:00 Tigrics
23:20 - 02:00 Kalumet
00:30 - 01:00 Pupilla projekt
02:00 - 03:00 Abuse (SK)
03:00 - 09:00 Dj Oleg
Siemens Mobile Pop Színpad augusztus 6., péntek
23:00 - 02:00 Kimnowak
00:15 - 01:00 Nyers
01:45 - 03:00 Animal Cannibals
Bahia Színpad augusztus 6., péntek
17:00 - 18:00 Fred Astral
18:00 - 19:00 Nemtom
19:00 - 20:00 Svoboda Mózes és fiai
20:00 - 21:00 Gravefruit
21:00 - 22:00 Ez a Divat
22:00 - 23:00 Brains
23:00 - 02:00 Balaton
00:30 - 02:00 Children of Picasso (RU?H)
02:00 - 04:00 Magura
Elektron Sátor / Proton Kert augusztus 6., péntek
14:00 - 23:59 Gördeszkás és graffiti filmek
21:00 - 23:00 Koolkasko + Higany + IQ
23:00 - 23:30 Ready + A Felkelő Nap Lovagjai
23:30 - 04:00 Bobakrome + A Kezdet Phiai + AZA
00:00 - 02:00 Muppet Show
00:30 - 01:00 Bankos + Norba
01:00 - 01:00 N-K-S + Faktorlabor
01:30 - 02:00 Az Idő Urai
02:00 - 04:00 Vinyl Warriors
Klubrádió 95.3 Jazz Színpad augusztus 6., péntek
18:00 - 19:00 Topical Transform
19:00 - 20:00 Sramkó János Group
20:00 - 21:30 Borbély Műhely
21:30 - 23:00 Tomasz Stanko Quartet (PL)
23:00 - 02:00 Tin Tin Quintet
00:30 - 06:00 Session
Rádió C Roma Sátor augusztus 6., péntek
12:00 - 23:59 Délutáni beszélgetés
19:00 - 20:00 Jávori Sound Machine (H)
20:15 - 21:15 Szakcsi-Horváth-Klenyán- Babits Kvartett (H)
21:30 - 22:45 Earth-Wheel-Sky Band (Szerbia és Montenegró)
23:00 - 02:00 Trio Rosenberg (NL)
00:30 - 03:00 Dj Kokalo (world music) + Dj Spag (R?n?B)
Blues Színpad augusztus 6., péntek
23:00 - 02:00 Deák Bill Blues Band (H)
00:45 - 02:15 Hats Off
02:30 - 04:00 Visegrádi Négyek
Talentum Színpad augusztus 6., péntek
16:00 - 17:00 Flying TV
17:00 - 18:00 Pluside
18:00 - 19:00 Raptorz
19:00 - 20:00 Dynasztija
20:00 - 21:00 ChilZim Entertainment
Spektrum Televízió Színház- és Táncsátor és Szabadtéri Színpad augusztus 6., péntek
20:00 - 00:00 Dunaújváros táncszínháza: A pentelei önkéntes tű,zoltó egylet ritmikus sportgimnaszitkai bemutatója (nagyon éles helyzetben)
21:00 - 00:00 Domonkos Csilla és Cakó Ferenc: The story of mind, messages of songs (A tudat története, a dalok üzenetei)
22:30 - 01:00 Ballet Preljocaj (F): Near Life Experience ( kortárs tánc)
22:30 - 01:00 Theatre Nobodies (BG): Tup Tup (árnyék bábjáték felnő,tteknek)
VarázsLiget Cirkusz, Báb- és Utcaszínház augusztus 6., péntek
15:00 - 23:59 Állandó programok
15:00 - 23:59 Camera Obscura laboratórium
15:00 - 23:59 Mászkáló mutatványok
14:00 - 15:00 Berbencés Vándorszín: Móraházi mesék
15:00 - 16:00 Akrobatika és gúlák
16:00 - 17:00 Tom Magic Show (bűvész)
17:00 - 18:00 Boka Gábor: János Vitéz
18:00 - 19:00 Olé és Tadam megint megjönnek
19:00 - 20:00 Zsonglőr kunszt- és trükkmutató
20:00 - 21:30 Dobtánc
21:30 - 23:00 Fire Time
Octopus Összművészeti Helyszín augusztus 6., péntek
15:00 - 23:59 Irodalom
15:00 - 23:59 Képzőművészet
15:00 - 23:59 Élőkép: Morfománia
15:00 - 23:59 Komolyzene
15:00 - 23:59 Octogon
15:00 - 23:59 Világító Sziget
Pesti Est Színpad augusztus 6., péntek
10:00 - 11:00 Tai Chi
11:00 - 14:00 RitmusDepo
14:00 - 15:00 Fúvószene: +Pozitiv
15:00 - 16:00 Fúvószene: Soulblaster
16:00 - 17:00 Hétrét
17:00 - 18:00 Tested
18:00 - 19:00 Szépülő Városközpont
19:00 - 20:00 Pluto
20:00 - 21:00 Váczi Eszter & Szörp
21:00 - 22:30 SonnyBoy (USA)
Petőfi Csarnok Folkszínpad és Petőfi Csárda augusztus 6., péntek
18:00 - 19:50 Técsői Banda
19:50 - 21:40 Czilika Gyuszi és Codoban Dorel zenekara (Erdély)
21:40 - 23:30 Kolo
23:30 - 01:00 Pannonia Klezmer Band
Magic Mirror augusztus 6., péntek
15:00 - 17:00 Film: Beszélj hozzá!
17:00 - 20:00 Talk Show
20:00 - 22:30 Dj Mozija
22:30 - 06:00 Koncert: Könnyű esti sértés
Mokka Cuka! augusztus 6., péntek
16:00 - 19:00 Badihali
19:00 - 21:00 Erik Sumo
21:00 - 01:00 Cyborg Templar - Infra Ghandi
00:00 - 03:00 Pedro
03:00 - 05:00 Negro
Durex Táncdalfesztivál Sátor augusztus 6., péntek
12:00 - 16:00 Karaoke
19:00 - 21:00 Pink Floyd ? a Hit-Rock előadásában
21:00 - 23:00 Sound Track együttes
23:00 - 23:30 Durex vizespóló-verseny
23:30 - 01:00 Sipos F. Tamás és zenekara
01:00 - 06:00 Dj. Paplan
Happy Singles Party Központ augusztus 6., péntek
14:00 - 23:59 14:00-tól: Táncdalfesztivál Kultúrház és Happy Singles Party
Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont augusztus 6., péntek
12:00 - 23:59 Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont!
Afrika Falu és Színpad augusztus 6., péntek
11:00 - 19:00 Kézműves programok
12:00 - 19:00 Tánctanítások
14:00 - 18:00 Kulturális programok
23:00 - 23:00 African Khaware (afrikai dalok tanítása a tűz körül ? M Baye Ndiaye, Szenegál)
23:00 - 23:00 African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése)
18:30 - 19:00 Sekwele Basotho Cultural Dance Group
19:00 - 20:00 Reggaester
20:00 - 21:30 Love Alliance Sound System
21:30 - 23:00 Djoliba
Civil Sziget augusztus 6., péntek
14:00 - 23:00 "A Civil Sziget részletes programját a www.sziget.hu/fesztival/civilsziget oldalon találhatjátok meg!"
Civil Színpad / GYISM Sátor augusztus 6., péntek
13:00 - 14:00 Koncert: Laár András vezetésével: Bhadzsan koncert
14:00 - 15:00 Bemutató: A Gandhi Gimnázium előadása
15:00 - 17:00 Gondolatok: Táguló Európa bővülő jogokkal?
17:00 - 18:00 Színház: Szentivánéji álom
18:00 - 19:30 Színház: Csend művészeti pantomim csoport
19:30 - 21:30 Koncert: Hawaii Pop System (világzene)
21:30 - 23:00 Koncert: M.W.S (hardcore, metal)
23:00 - 01:00 Mozi: Nagyfilmek a kisvilágból
Trend Sziget augusztus 6., péntek
15:00 - 16:00 Iszapbirkózás
16:00 - 17:00 Rotschild Klári Ruhatervező Szakközépiskola divatbemutatója
17:00 - 17:30 Persona divatbemutató
17:30 - 18:00 Krómrudas go-go görl bemutató
18:00 - 18:30 Iszapbirkózás
18:30 - 19:30 Beach party divatbemutató
19:30 - 20:00 Shake your ass
20:00 - 20:30 Zuppa divatbemutató
20:30 - 21:00 Krómrudas go-go görl bemutató
21:00 - 21:30 Springfield divatbemutató
21:30 - 22:00 Ladányi Andrea & a La Dance Company táncprodukciója
22:00 - 22:30 Iszapbirkózás
22:30 - 23:00 Pipetta divatbemutató
23:00 - 23:30 Tû,zzsonglõ,r bemutató
23:30 - 04:00 LuminexŽ ? az anyagba szőtt fény
00:00 - 02:00 Sivasakti Kalánanda táncszínház
00:30 - 01:00 A Nő Négyszer tervezőcsoport divatbemutatója
Agora augusztus 6., péntek
14:00 - 23:59 ######
Arany Ászok Grundeszliga augusztus 6., péntek
14:00 - 23:59 Foci, ahogy még sosem, vizen, földön, levegőben, VÍZSZINTESEN és FÜGGŐLEGESEN!
Ismét Grundeszliga a Sziget Fesztiválon!
djuice Erő-Tér augusztus 6., péntek
14:00 - 23:59 Nézz be mielőtt leszáll az éj!

Verd le a Sziget porát, és lazíts egyet! De ha izgalomra vágysz, itt azt is megtalálod!

Mit kívánsz?
Szabadiskola Sátor augusztus 6., péntek
15:00 - 16:30 Változó emberi gondolkodás
16:30 - 17:30 A Pető,fi Irodalmi Múzeum programja
17:30 - 19:00 Budapest retro ? ankét
19:00 - 20:00 Bereményi Géza: Micsoda útjaim
Hócipő kabaré augusztus 6., péntek
22:00 - 23:00 Villon Sziget
Logikai Játékok Sátra augusztus 6., péntek
14:00 - 23:59 A Hegyvidék SE Sakk és Go Szakosztályának szervezésében
Luminárium augusztus 6., péntek
14:00 - 20:00 Az Architects of Air bemutatja:
Ixilum ? Luminárium

Ha belépsz, majd nézel!
Maggi Konyha augusztus 6., péntek
14:00 - 23:59 Idén először találkozhatnak a szigetlakók a Maggi óriáskonyhájával a Nagyszínpaddal szemben.
Gyerekprogramok augusztus 6., péntek
14:00 - 23:59 Hucurka Dongóberkenyen nyaralkodik: kreatív, szituációs játékáradat egész héten
14:00 - 23:59 Dongóberkenyi Kerek-világ építés
10:00 - 18:00 Falu-ovi
Néprajzi és kézműves helyszín augusztus 6., péntek
10:00 - 18:00 JÁTÉK : néprajzi kiállítás régi gyerekjátékokból
10:00 - 18:00 Kézműves műhelyek:
Szirtes András Vándormozi augusztus 6., péntek
12:00 - 23:59 Szirtes András: Kedvenc némafilm tekercseim
HVG Café augusztus 6., péntek
14:00 - 12:00 Szigetgenerációs regeneráció (kávé, gyógysör)
12:00 - 17:00 Országos RODEÓBIKA ülő verseny,
17:00 - 20:00 Karaoke
Népszabadság - A tájékozottság világa augusztus 6., péntek
17:00 - 20:00 Nyitott vagy a világra? A világ is nyitott rád!

Az Infoturné következő állomása a Sziget Fesztivál!
Pepsi Fesztivár augusztus 6., péntek
17:00 - 20:00 Középkori próbatételek: Csirkedobálás
17:00 - 20:00 Power Machine
17:00 - 20:00 Lótoló verseny
17:00 - 20:00 Focizz vissza a középkorba!
17:00 - 20:00 Rexfoci
17:00 - 20:00 Csocsó Aréna
17:00 - 20:00 Vízifoci
17:00 - 20:00 Colosseum Karaokeum
17:00 - 20:00 Pepsi Remixer
Pöttyös - Pöttyöző augusztus 6., péntek
17:00 - 20:00 Programok:
ROXY SunCity augusztus 6., péntek
17:00 - 20:00 A Sziget egyetlen oázisa: ROXY SunCity ? A ma legjobb arcai itt Szigetelődnek!
RTL Klub Mozi augusztus 6., péntek
22:00 - 23:15 Válogatás
23:15 - 01:00 Belleville randevú ? Francia rémes / Les Triplettes de Belleville/
23:15 - 01:00 Somlói galuska
01:05 - 03:00 A szem /The eye/
Mozinet.hu Sátor augusztus 6., péntek
14:00 - 16:00 A Sziget Hyde sarka
14:00 - 16:00 Sziget reklámok
16:00 - 17:00 Reflektorfényben - beszélgetés
17:10 - 18:00 Szinkron karaoke
18:00 - 19:00 Játék
19:00 - 20:00 Beszélgetés a Jóbarátok szinkron-hangjaival
20:00 - 21:30 Vetítés
RTL Klub ? Légy csapó! augusztus 6., péntek
14:00 - 16:00 Légy csapó!
Sportprogramok augusztus 6., péntek
14:00 - 16:00 Idén is vár a Sport Sziget (Honvéd üdülő) a Sziget körúton az Elektron Sátor mellett, a medence szomszédságában.
Reneszánsz Sátor augusztus 6., péntek
14:00 - 16:00 Balassi Bálint-emlékév ? ,programok
15:00 - 17:00 Haditorna: Mathias Rex történelmi hagyományőrző egyesülete
17:00 - 19:00 Előadás: Balassi Bálint, a Gyűrű Ura. Előadó: Szentmártoni Szabó Géza
Sanoma Beach augusztus 6., péntek
10:00 - 21:00 Napozz, pihenj és olvasgass a Sanoma Beach-en!
Sherpa Kalandvár augusztus 6., péntek
10:00 - 21:00 Tájékoztató
Nagyszínpad augusztus 7., szombat
16:30 - 18:00 Reamonn
18:00 - 19:30 In Flames
19:30 - 21:00 Tankcsapda
21:30 - 23:00 The Rasmus
djuice Világzenei Nagyszínpad augusztus 7., szombat
17:00 - 18:00 Parno Graszt
18:15 - 19:30 Mostar Sevdah Reunion feat. Ljiljana Buttler
19:45 - 21:00 Chumbawamba
21:30 - 23:00 Misty In Roots
HammerWorld Színpad augusztus 7., szombat
16:00 - 17:00 Mantra
17:00 - 18:00 Fürgerókalábak
18:00 - 19:00 Macskanadrág
19:00 - 20:00 Ramones Mánia
20:00 - 21:30 Wisdom
21:30 - 23:30 Amorphis (FIN)
23:30 - 01:00 Depresszió
01:00 - 02:30 Cyborn
02:30 - 04:00 Steal This System
Wan2 Színpad augusztus 7., szombat
16:30 - 17:15 Nem Mind1
17:30 - 18:10 MZ/X
18:30 - 19:40 Mantra Porno
20:00 - 21:10 Dubians (F)
21:30 - 22:40 ?agar
23:00 - 02:00 Talvin Singh & Sangat (UK)
00:50 - 02:00 Korai Öröm
02:15 - 03:20 Tanu Tuva
Globe Party augusztus 7., szombat
21:00 - 23:59 DJ Rolando (USA)

Stacey Pullen (USA)

Delano (SLO)

Jay Cortez
Dreher Port augusztus 7., szombat
19:30 - 20:30 Marot Viki és a Nova Kultúrzenekar
Dreher Tropical Music Club augusztus 7., szombat
23:00 - 04:00 Island Breeze
Dj Komori &, Hangya + Czibere (kongás)
Cinetrip Space Lab augusztus 7., szombat
13:00 - 18:00 Dave Tipper (UK), Fine Cut Bodies
14:00 - 23:59 Transrepro Co., Laki LU Space Devil
18:00 - 22:00 Erka, Marvin &, TBGon
22:00 - 02:00 Dave Tipper (UK), Fine Cut Bodies, Raster&,Amb
Cökxpôn Ambient Sátorkert augusztus 7., szombat
15:00 - 23:59 A lugasban
15:00 - 23:59 A kertben
18:00 - 23:59 Trans Repro Co.
09:00 - 14:00 Dj Kaszi &, Dj Era
20:00 - 20:50 Nyitott zenei kurzus
20:50 - 22:00 Hangszínház
22:00 - 23:00 Trottel Stereodream Workshop
23:20 - 02:00 Chillum Trio
00:40 - 01:00 Secta Chameleon
02:00 - 03:00 Negro &, Future
03:00 - 09:00 Dj Naga
Siemens Mobile Pop Színpad augusztus 7., szombat
23:00 - 02:00 R-Go
00:15 - 01:00 Emil.RuleZ!
01:45 - 03:00 Varga Zsuzsa
Bahia Színpad augusztus 7., szombat
17:00 - 18:00 Csá, Misi!
18:00 - 19:00 Műcsarnok
19:00 - 20:00 Lada (D)
20:00 - 21:00 Ambersmith
21:00 - 22:00 Marlboro Man
22:00 - 23:00 ef Zámbó Happy Dead Band
23:00 - 02:00 Kampec Dolores
00:30 - 02:00 Úzgin Űver
02:00 - 04:00 Persona Non Grata
Elektron Sátor / Proton Kert augusztus 7., szombat
14:00 - 23:59 Jolly Boots of Doom
21:30 - 23:30 Hotel North Pole
23:30 - 02:00 Gabriel Lehr Live
00:30 - 02:30 Isu + Tégla
02:30 - 04:00 Dork + Caramel
Klubrádió 95.3 Jazz Színpad augusztus 7., szombat
18:00 - 19:00 Hot Jazz Band
19:00 - 20:00 Grencsó Kollektíva
20:00 - 21:30 Vasvári String Trió
21:30 - 23:00 Winand Gábor Quartet és Elsa Valle
23:00 - 02:00 Indiego
00:30 - 06:00 Session
Rádió C Roma Sátor augusztus 7., szombat
12:00 - 23:59 Délutáni beszélgetés
19:00 - 20:00 Szilvási Gipsy Folk Band (H)
20:15 - 21:15 Egri János és barátai (H)
21:30 - 22:45 Kal (Szerbia és Montenegró)
23:00 - 02:00 Kumpanya Istanbul (Törökország)
00:30 - 03:00 Dj Kokalo (world music) + Dj Spag (R?n?B)
Blues Színpad augusztus 7., szombat
23:00 - 02:00 Takács Tamás Dirty Blues Band
00:45 - 02:15 Dr. Valter & the Lawbreakers
02:30 - 04:00 Lead Zeppelin
Talentum Színpad augusztus 7., szombat
16:00 - 17:00 G-Jam Project
17:00 - 18:00 Ultra Hide
18:00 - 19:00 A Gátnál
19:00 - 20:00 Solar Scream
20:00 - 21:00 Random Deeds
Spektrum Televízió Színház- és Táncsátor és Szabadtéri Színpad augusztus 7., szombat
20:00 - 21:00 Rumi László: STILT!
21:00 - 22:30 Everyman (zenés játék egy felvonásban)
22:30 - 01:00 Random Dance (UK) ? AtaXia (kortárs tánc)
00:00 - 02:00 H.U.D.I.: A kárhozat kertje
VarázsLiget Cirkusz, Báb- és Utcaszínház augusztus 7., szombat
15:00 - 23:59 Állandó programok
15:00 - 23:59 Camera Obscura laboratórium
15:00 - 23:59 Mászkáló mutatványok
14:00 - 15:00 Mikropódium: Stop!
15:00 - 16:00 Akrobatika és gúlák
15:00 - 16:00 Boka Gábor és barátai: Mutatványos tanulmányok
16:00 - 17:00 Olé és Tadam (már!?) megint itt vannak
17:00 - 18:00 Fernam Cardama: Itt a posta!
18:00 - 19:00 Kavalkád
19:00 - 20:00 Zsonglőr kunszt- és trükkmutató
20:00 - 21:30 Sunset Open Stage
21:30 - 23:00 Fire Time
Octopus Összművészeti Helyszín augusztus 7., szombat
15:00 - 23:59 Irodalom
15:00 - 23:59 Képzőművészet
15:00 - 23:59 Élőkép: Morfománia
15:00 - 23:59 Komolyzene
15:00 - 23:59 Octogon
15:00 - 23:59 Világító Sziget
Pesti Est Színpad augusztus 7., szombat
10:00 - 11:00 Tai Chi
11:00 - 14:00 RitmusDepo
14:00 - 16:00 Fúvószene: Future Café
16:00 - 17:00 Salto Mortale
17:00 - 18:00 SzegényAnyámHaLátna
18:00 - 19:00 Fish!
19:00 - 20:00 Annabarbi
20:00 - 21:00 Galapagos
21:00 - 22:30 Heveny Szívlebeny feat. Ezeknek
Petőfi Csarnok Folkszínpad és Petőfi Csárda augusztus 7., szombat
18:00 - 19:50 Rece-Fice
19:50 - 21:40 Parno Graszt
21:40 - 23:30 Méta
23:30 - 01:00 Nikola Parov
Magic Mirror augusztus 7., szombat
15:00 - 17:00 Film: Eleven hús
17:00 - 20:00 Talk Show
20:00 - 22:00 Dj Mozija, Total Carlos
22:00 - 22:30 Koncert: Hangzó anyag Dévényi Ádám estje
22:30 - 06:00 Fülledt Éjszakák, Glamour divatszínház
00:00 - 06:00 Nelson Reguera (Cuba-AUS)
Mokka Cuka! augusztus 7., szombat
16:00 - 18:00 Sanyi
18:00 - 21:00 Toonite &, Szetyő
21:00 - 01:00 Mada &, Titusz
01:00 - 03:00 IDC (UK)
03:00 - 05:00 Freakadella
Durex Táncdalfesztivál Sátor augusztus 7., szombat
12:00 - 16:00 Karaoke
14:00 - 19:00 Uhrin Benedek és Chippendale show
19:00 - 21:00 Sokol 403 együttes
21:00 - 23:00 Inka-H együttes
23:00 - 23:30 Durex vizespóló-verseny
23:30 - 01:00 Komár László és Muck Ferenc
01:00 - 06:00 Dj. Paplan
Happy Singles Party Központ augusztus 7., szombat
14:00 - 23:59 14:00-tól: Táncdalfesztivál Kultúrház és Happy Singles Party
Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont augusztus 7., szombat
12:00 - 23:59 Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont!
Afrika Falu és Színpad augusztus 7., szombat
11:00 - 19:00 Kézműves programok
12:00 - 19:00 Tánctanítások
14:00 - 18:00 Kulturális programok
23:00 - 23:00 African Khaware (afrikai dalok tanítása a tűz körül ? M Baye Ndiaye, Szenegál)
23:00 - 23:00 African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése)
19:00 - 19:30 Sekwele Basotho Cultural Dance Group
19:30 - 21:00 Sly Ashen & the Rooters
21:00 - 21:30 Ritmo Latino tánccsoport
21:30 - 23:00 Los Gitanos
Civil Sziget augusztus 7., szombat
14:00 - 23:00 "A Civil Sziget részletes programját a www.sziget.hu/fesztival/civilsziget oldalon találhatjátok meg!"
Civil Színpad / GYISM Sátor augusztus 7., szombat
12:30 - 14:00 Színház: Villon testamentuma
14:00 - 16:00 Színház: Bach: Jonathan Livingston sirály
16:00 - 17:00 Bemutató: A Sahaja Jóga egy órája
17:00 - 19:00 Színház: Lázár Ervin: A kút
19:00 - 19:30 Koncert: Oláh Cumó Trió (kortárs jazz)
19:30 - 21:30 Színház: Amese marad
21:30 - 23:00 Koncert: Szilvási Gypsy Folk Band
23:00 - 01:00 Mozi: India
Trend Sziget augusztus 7., szombat
15:00 - 16:00 Iszapbirkózás
16:00 - 16:30 Holló
16:30 - 17:00 Recycling
17:00 - 17:30 Spaceboy
17:30 - 18:00 Krómrudas go-go görl bemutató
18:00 - 18:30 Iszapbirkózás
18:30 - 19:30 Dévai Zsófi &, Feyér Zsuzsa divatbemutatója, AIAIÉ
19:30 - 20:00 Shake your ass
20:00 - 20:30 GAS divatbemutató
20:30 - 21:00 Krómrudas go-go görl bemutató
21:00 - 21:30 Mavrákulum és a Szabadkézműves Páholy bemutatja: Senarchism (avagy: Tudd hogy Értsd!)
21:30 - 22:00 Hair dressed to kill
22:00 - 22:30 Iszapbirkózás
22:30 - 23:00 Retrock divatbemutató
23:00 - 23:30 Tû,zzsonglõ,r bemutató
23:30 - 04:00 Souvenier
00:30 - 01:00 Free Zoo hajperformance: Változó oltár
Agora augusztus 7., szombat
14:00 - 23:59 ######
Arany Ászok Grundeszliga augusztus 7., szombat
14:00 - 23:59 Foci, ahogy még sosem, vizen, földön, levegőben, VÍZSZINTESEN és FÜGGŐLEGESEN!
Ismét Grundeszliga a Sziget Fesztiválon!
djuice Erő-Tér augusztus 7., szombat
14:00 - 23:59 Nézz be mielőtt leszáll az éj!

Verd le a Sziget porát, és lazíts egyet! De ha izgalomra vágysz, itt azt is megtalálod!

Mit kívánsz?
Szabadiskola Sátor augusztus 7., szombat
15:00 - 16:30 Fölnyomva egy teve seggébe...
16:30 - 18:00 Avantgard politika
18:00 - 19:30 Mű,vészet a kirakatban!
19:30 - 20:30 filmhu filmklub
Hócipő kabaré augusztus 7., szombat
22:00 - 23:00 Dolák-Saly Róbert és Litkai Gergely kétszer fél órában
Logikai Játékok Sátra augusztus 7., szombat
14:00 - 23:59 A Hegyvidék SE Sakk és Go Szakosztályának szervezésében
Luminárium augusztus 7., szombat
14:00 - 20:00 Az Architects of Air bemutatja:
Ixilum ? Luminárium

Ha belépsz, majd nézel!
Maggi Konyha augusztus 7., szombat
14:00 - 23:59 Idén először találkozhatnak a szigetlakók a Maggi óriáskonyhájával a Nagyszínpaddal szemben.
Gyerekprogramok augusztus 7., szombat
14:00 - 23:59 Hucurka Dongóberkenyen nyaralkodik: kreatív, szituációs játékáradat egész héten
14:00 - 23:59 Dongóberkenyi Kerek-világ építés
10:00 - 18:00 Falu-ovi
Néprajzi és kézműves helyszín augusztus 7., szombat
10:00 - 18:00 JÁTÉK : néprajzi kiállítás régi gyerekjátékokból
10:00 - 18:00 Kézműves műhelyek:
Szirtes András Vándormozi augusztus 7., szombat
12:00 - 23:59 Szirtes András: Filozófia a budoárban
HVG Café augusztus 7., szombat
14:00 - 12:00 Szigetgenerációs regeneráció (kávé, gyógysör)
12:00 - 17:00 Országos RODEÓBIKA ülő verseny,
17:00 - 20:00 Karaoke
Népszabadság - A tájékozottság világa augusztus 7., szombat
17:00 - 20:00 Nyitott vagy a világra? A világ is nyitott rád!

Az Infoturné következő állomása a Sziget Fesztivál!
Pepsi Fesztivár augusztus 7., szombat
17:00 - 20:00 Középkori próbatételek: Csirkedobálás
17:00 - 20:00 Power Machine
17:00 - 20:00 Lótoló verseny
17:00 - 20:00 Focizz vissza a középkorba!
17:00 - 20:00 Rexfoci
17:00 - 20:00 Csocsó Aréna
17:00 - 20:00 Vízifoci
17:00 - 20:00 Colosseum Karaokeum
17:00 - 20:00 Pepsi Remixer
Pöttyös - Pöttyöző augusztus 7., szombat
17:00 - 20:00 Programok:
ROXY SunCity augusztus 7., szombat
17:00 - 20:00 A Sziget egyetlen oázisa: ROXY SunCity ? A ma legjobb arcai itt Szigetelődnek!
RTL Klub Mozi augusztus 7., szombat
22:00 - 22:15 NEEM ? Ne Bántsd a Nőket!
22:15 - 23:15 Válogatás
23:15 - 01:00 Kontroll
01:05 - 03:00 21 gramm /21 Gramms/
Mozinet.hu Sátor augusztus 7., szombat
14:00 - 16:00 A Sziget Hyde sarka
14:00 - 16:00 Sziget reklámok
16:00 - 17:00 Reflektorfényben - beszélgetés
17:10 - 18:00 Szinkron karaoke
18:00 - 19:00 Játék
19:00 - 20:00 A Tolkien Tár-saság programja
20:00 - 21:30 Vetítés
RTL Klub ? Légy csapó! augusztus 7., szombat
14:00 - 16:00 Légy csapó!
Sportprogramok augusztus 7., szombat
14:00 - 16:00 Idén is vár a Sport Sziget (Honvéd üdülő) a Sziget körúton az Elektron Sátor mellett, a medence szomszédságában.
Reneszánsz Sátor augusztus 7., szombat
14:00 - 16:00 Balassi Bálint-emlékév ? ,programok
15:00 - 17:00 Haditorna: Mathias Rex történelmi hagyományőrző egyesülete
17:00 - 19:00 Vándor Vokál
Sanoma Beach augusztus 7., szombat
10:00 - 21:00 Napozz, pihenj és olvasgass a Sanoma Beach-en!
Sherpa Kalandvár augusztus 7., szombat
10:00 - 21:00 Tájékoztató
Nagyszínpad augusztus 8., vasárnap
16:30 - 17:30 Scissor Sisters
18:00 - 19:00 Seeed
19:30 - 21:00 Sex Action
21:30 - 23:00 Anthrax
djuice Világzenei Nagyszínpad augusztus 8., vasárnap
17:00 - 18:00 Ricardo Lemvo &, Makina Loca
18:15 - 19:30 Kíla
19:45 - 21:00 Oi Va Voi
21:30 - 23:00 Rachid Taha
HammerWorld Színpad augusztus 8., vasárnap
16:00 - 17:00 Watch My Dying
17:00 - 18:00 Fekete Sereg
18:00 - 19:00 Iron Maidnem
19:00 - 20:00 Linea 77 (I)
20:00 - 21:30 Dying Wish
21:30 - 23:30 My Dying Bride (UK)
23:30 - 01:00 Nevergreen
01:00 - 02:30 Sin Of Kain
02:30 - 04:00 Stereochrist
Wan2 Színpad augusztus 8., vasárnap
16:30 - 17:15 Blood Is Fire
17:30 - 18:10 Ludditák
18:30 - 19:40 Hippikiller
20:00 - 21:10 Anselmo Crew
21:30 - 22:40 Vopli Vidopliassova (UKR)
23:00 - 02:00 ColorStar
00:50 - 02:00 Hiperkarma
02:15 - 03:20 A kutya vacsorája
Globe Party augusztus 8., vasárnap
21:00 - 23:59 Junkie XL (NL)

DJ Observer (A)

Slam Jr

Szeifert

Pöli
Dreher Port augusztus 8., vasárnap
19:30 - 20:30 Titusz és a Carbonfools
Dreher Tropical Music Club augusztus 8., vasárnap
23:00 - 04:00 Muzzaik Productions Night
Pres. Sullivan &, Belocca &, Danny L. + Czibere (kongás)
Cinetrip Space Lab augusztus 8., vasárnap
13:00 - 18:00 Cop, Mesterházy (Syrup)
14:00 - 23:59 Rio Rokoko, Somito Son, Zden (SK)
18:00 - 22:00 Isu + Tégla, Nandee
22:00 - 02:00 Palotai, Smash FX (CH), Pedro
Cökxpôn Ambient Sátorkert augusztus 8., vasárnap
15:00 - 23:59 A lugasban
15:00 - 23:59 A kertben
18:00 - 23:59 Sfeer
09:00 - 14:00 Dj Gelka &, Dj Akasha
20:00 - 20:50 Nyitott zenei kurzus
20:50 - 22:00 Hangszínház
22:00 - 23:00 Interzone Inc.
23:20 - 02:00 caracasUnderpop (YV)
00:40 - 01:00 ION
02:00 - 03:00 mindMap (SK)
03:00 - 09:00 Dj Crimson &, Dj Chrom
Siemens Mobile Pop Színpad augusztus 8., vasárnap
23:00 - 02:00 Jamie Winchester &, Hrutka Róbert
00:15 - 01:00 Ágnes Vanilla
01:45 - 03:00 Sugarloaf
Bahia Színpad augusztus 8., vasárnap
17:00 - 18:00 Paparazzi
18:00 - 19:00 The Odorants
19:00 - 20:00 Juff
20:00 - 21:00 Insipid
21:00 - 22:00 Tundravoice
22:00 - 23:00 Nulladik Változat
23:00 - 02:00 Pop Iván
00:30 - 02:00 Brain of Morbius (UK)
02:00 - 04:00 Korog
Elektron Sátor / Proton Kert augusztus 8., vasárnap
14:00 - 23:59 Lee Unflyable
21:00 - 22:30 Skunk
22:30 - 04:00 Dermot
00:00 - 02:00 Copy Con Live
00:30 - 01:00 PASO vs. Gimmeshot
01:30 - 02:00 Gathkins
02:00 - 03:30 Bosi
03:30 - 04:00 Áfonya
Klubrádió 95.3 Jazz Színpad augusztus 8., vasárnap
18:00 - 19:00 Frankie Látó Djangologhy
19:00 - 20:00 Dél-alföldi Szaxofon-együttes
20:00 - 21:30 Pege Quartet
21:30 - 23:00 Szakcsi Lakatos BélaTrió
23:00 - 02:00 Bacsó Kristóf Trió
00:30 - 06:00 Session
Rádió C Roma Sátor augusztus 8., vasárnap
12:00 - 23:59 Délutáni beszélgetés
19:00 - 20:00 Impro-rom (H)
20:15 - 21:15 Kanizsa Csillagai (H)
21:30 - 22:45 Romano Drom (H)
23:00 - 02:00 Pascual Gallo and the gypsies of Aragon (F/ESP)
00:30 - 03:00 Dj Kokalo (world music) + Dj Spag (R?n?B)
Blues Színpad augusztus 8., vasárnap
23:00 - 02:00 Török Ádám és a Mini
00:45 - 02:15 Ferenczi György Neomatyó Show
02:30 - 04:00 Jeff and the Wild Slivovitz (I)
Talentum Színpad augusztus 8., vasárnap
16:00 - 17:00 Hopika
17:00 - 18:00 Stinkyfish Co.
18:00 - 19:00 Falcongate
19:00 - 20:00 Nexam
20:00 - 21:00 Vortex
Spektrum Televízió Színház- és Táncsátor és Szabadtéri Színpad augusztus 8., vasárnap
20:00 - 21:00 A Kortárs Táncszínházi Egyesület estje I.
21:00 - 22:30 44 FEET - A Színház? és Filmmű,vészeti Egyetem másodéves színészhallgatóinak táncelő,adása
22:30 - 01:00 Frenák Pál Társulat: KáOsz
00:00 - 02:00 A Kortárs Táncszínházi Egyesület estje II.
VarázsLiget Cirkusz, Báb- és Utcaszínház augusztus 8., vasárnap
15:00 - 23:59 Állandó programok
15:00 - 23:59 Camera Obscura laboratórium
15:00 - 23:59 Mászkáló mutatványok
14:00 - 15:00 Árgyélus Színház: Angyalbárányok
15:00 - 16:00 Akrobatika és gúlák
15:30 - 16:00 Olé és Tadam parádézni mennek
16:00 - 17:00 Boka és cirkusza
16:00 - 17:00 Felvonulás: kitörünk a helyszínről!
17:00 - 18:00 Fernam Cardama: Itt a posta!
18:00 - 19:00 Naptársulat: mesék Mátyás királyrúl
19:00 - 20:00 Zsonglőr kunszt- és trükkmutató
20:00 - 21:30 Sunset Open Stage
21:30 - 23:00 Fire Time
Octopus Összművészeti Helyszín augusztus 8., vasárnap
15:00 - 23:59 Irodalom
15:00 - 23:59 Képzőművészet
15:00 - 23:59 Élőkép: Morfománia
15:00 - 23:59 Komolyzene
15:00 - 23:59 Octogon
15:00 - 23:59 Világító Sziget
Pesti Est Színpad augusztus 8., vasárnap
10:00 - 11:00 Tai Chi
11:00 - 14:00 RitmusDepo
14:00 - 16:00 Fúvószene: Project 11
16:00 - 17:00 Passage
17:00 - 18:00 AB/CD (AC/DC Tribute)
18:00 - 19:00 Supersonic
19:00 - 20:00 Rage Against The Machine Tribute
20:00 - 21:00 Faith No More Tribute
21:00 - 22:30 Luca Brasi feat The Idoru
Petőfi Csarnok Folkszínpad és Petőfi Csárda augusztus 8., vasárnap
18:00 - 19:50 Simply English
19:50 - 21:40 Shannon
21:40 - 23:30 Pravo
23:30 - 01:00 Téka
Magic Mirror augusztus 8., vasárnap
15:00 - 17:00 Film: Kika
17:00 - 20:00 Talk Show
20:00 - 22:30 DJ Mozija ? Kenguru ? Dj Blondino
23:00 - 06:00 Raphael Kaney & Guillaume Segouin (F)
Mokka Cuka! augusztus 8., vasárnap
16:00 - 17:00 Kanada Káosz
17:00 - 19:00 Lee n?Gum
19:00 - 22:00 Erik Sumo &, Haze
22:00 - 02:00 Infra Ghandi
00:00 - 01:00 Mada
01:00 - 03:00 Titusz
03:00 - 05:00 Negro
Durex Táncdalfesztivál Sátor augusztus 8., vasárnap
12:00 - 16:00 Karaoke
19:00 - 20:00 Zed együttes
20:00 - 21:00 Toto Tribute együttes
21:00 - 23:00 Hollywood Rose
23:00 - 23:30 Durex vizespóló-verseny
23:30 - 01:00 Szűcs Judith
01:00 - 06:00 Dj Paplan
Happy Singles Party Központ augusztus 8., vasárnap
14:00 - 23:59 14:00-tól: Táncdalfesztivál Kultúrház és Happy Singles Party
Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont augusztus 8., vasárnap
12:00 - 23:59 Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont!
Afrika Falu és Színpad augusztus 8., vasárnap
11:00 - 19:00 Kézműves programok
12:00 - 19:00 Tánctanítások
14:00 - 18:00 Kulturális programok
23:00 - 23:00 African Khaware (afrikai dalok tanítása a tűz körül ? M Baye Ndiaye, Szenegál)
23:00 - 23:00 African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése)
19:00 - 19:30 Sekwele Basotho Cultural Dance Group
19:30 - 21:00 Dub 4 You
21:00 - 21:30 Afro Keguys
21:30 - 23:00 Afro Magic
Civil Sziget augusztus 8., vasárnap
14:00 - 23:00 "A Civil Sziget részletes programját a www.sziget.hu/fesztival/civilsziget oldalon találhatjátok meg!"
Civil Színpad / GYISM Sátor augusztus 8., vasárnap
10:00 - 14:00 Színház: Láthatatlan Színház
14:00 - 15:00 Zene: Down Alapítvány Mű,vészeti Mű,hely - magyar slágerek
15:00 - 16:00 Gondolatok: Globális felmelegedés kontra atomenergia
16:00 - 17:00 Bemutató: AIESEC
17:00 - 18:15 Bemutató: Jógabemutató és Bhadzsan koncert
18:15 - 18:30 Színház: Dühöm, álmom
18:30 - 20:00 Tánc: Roll Dance Kerekesszékes Kombi Táncegyüttes
20:00 - 21:30 Koncert: Over The Noise Zsombok Ferenc Emlékzenekar
21:30 - 22:45 Koncert: Részemről OK! (blues)
22:45 - 02:00 Mozi: Mami Blue
Trend Sziget augusztus 8., vasárnap
15:00 - 16:00 Iszapbirkózás
16:00 - 17:00 Veszedelmes viszonyok
17:00 - 17:30 Levis divatbemutató
17:30 - 18:00 Krómrudas go-go görl bemutató
18:00 - 18:30 Iszapbirkózás
18:30 - 19:30 Bara Marianne kalap- és táskabemutatója / Amnesia divatbemutató
19:30 - 20:00 Shake your ass
20:00 - 20:30 Jaffa Váci u. 8. divatbemutató
20:30 - 21:00 Krómrudas go-go görl bemutató
21:00 - 21:30 Hajas László mesterfodrász Wella trend bemutatója
21:30 - 22:00 Karmakamikaze
22:00 - 22:30 Iszapbirkózás
22:30 - 23:00 Prizma - Azonosítatlan fények
23:00 - 23:30 Tû,zzsonglõ,r bemutató
23:30 - 04:00 Vonzások és taszítások
00:30 - 01:00 Women' Secret
Agora augusztus 8., vasárnap
14:00 - 23:59 ######
Arany Ászok Grundeszliga augusztus 8., vasárnap
14:00 - 23:59 Foci, ahogy még sosem, vizen, földön, levegőben, VÍZSZINTESEN és FÜGGŐLEGESEN!
Ismét Grundeszliga a Sziget Fesztiválon!
djuice Erő-Tér augusztus 8., vasárnap
14:00 - 23:59 Nézz be mielőtt leszáll az éj!

Verd le a Sziget porát, és lazíts egyet! De ha izgalomra vágysz, itt azt is megtalálod!

Mit kívánsz?
Szabadiskola Sátor augusztus 8., vasárnap
15:00 - 16:30 Pornográfia és politika a popköltészetben
16:30 - 17:30 A Pető,fi Irodalmi Múzeum programja:
17:30 - 19:00 Hermann Zoltán: Kontrafals
19:00 - 20:00 Parti Nagy Lajos Sárbogárdi Jolán
Hócipő kabaré augusztus 8., vasárnap
22:00 - 23:00 Szőke András és Badár Sándor mesél
Logikai Játékok Sátra augusztus 8., vasárnap
14:00 - 23:59 A Hegyvidék SE Sakk és Go Szakosztályának szervezésében
Luminárium augusztus 8., vasárnap
14:00 - 20:00 Az Architects of Air bemutatja:
Ixilum ? Luminárium

Ha belépsz, majd nézel!
Maggi Konyha augusztus 8., vasárnap
14:00 - 23:59 Idén először találkozhatnak a szigetlakók a Maggi óriáskonyhájával a Nagyszínpaddal szemben.
Gyerekprogramok augusztus 8., vasárnap
14:00 - 23:59 Hucurka Dongóberkenyen nyaralkodik: kreatív, szituációs játékáradat egész héten
14:00 - 23:59 Dongóberkenyi Kerek-világ építés
10:00 - 18:00 Falu-ovi
Néprajzi és kézműves helyszín augusztus 8., vasárnap
10:00 - 18:00 JÁTÉK : néprajzi kiállítás régi gyerekjátékokból
10:00 - 18:00 Kézműves műhelyek:
Szirtes András Vándormozi augusztus 8., vasárnap
12:00 - 23:59 Szirtes András: Tiszta szívvel
HVG Café augusztus 8., vasárnap
14:00 - 12:00 Szigetgenerációs regeneráció (kávé, gyógysör)
12:00 - 17:00 Országos RODEÓBIKA ülő verseny,
17:00 - 20:00 Karaoke
Népszabadság - A tájékozottság világa augusztus 8., vasárnap
17:00 - 20:00 Nyitott vagy a világra? A világ is nyitott rád!

Az Infoturné következő állomása a Sziget Fesztivál!
Pepsi Fesztivár augusztus 8., vasárnap
17:00 - 20:00 Középkori próbatételek: Csirkedobálás
17:00 - 20:00 Power Machine
17:00 - 20:00 Lótoló verseny
17:00 - 20:00 Focizz vissza a középkorba!
17:00 - 20:00 Rexfoci
17:00 - 20:00 Csocsó Aréna
17:00 - 20:00 Vízifoci
17:00 - 20:00 Colosseum Karaokeum
17:00 - 20:00 Pepsi Remixer
Pöttyös - Pöttyöző augusztus 8., vasárnap
17:00 - 20:00 Programok:
ROXY SunCity augusztus 8., vasárnap
17:00 - 20:00 A Sziget egyetlen oázisa: ROXY SunCity ? A ma legjobb arcai itt Szigetelődnek!
RTL Klub Mozi augusztus 8., vasárnap
22:00 - 23:15 Válogatás
23:15 - 01:00 Mix
01:05 - 03:00 Szamuráj /Zatoichi/
Mozinet.hu Sátor augusztus 8., vasárnap
14:00 - 16:00 A Sziget Hyde sarka
14:00 - 16:00 Sziget reklámok
16:00 - 17:00 Reflektorfényben - beszélgetés
17:10 - 18:00 Szinkron karaoke
18:00 - 19:00 Játék
19:00 - 20:00 A Tolkien Társa-ság programja
20:00 - 21:30 Vetítés
RTL Klub ? Légy csapó! augusztus 8., vasárnap
14:00 - 16:00 Légy csapó!
Sportprogramok augusztus 8., vasárnap
14:00 - 16:00 Idén is vár a Sport Sziget (Honvéd üdülő) a Sziget körúton az Elektron Sátor mellett, a medence szomszédságában.
Reneszánsz Sátor augusztus 8., vasárnap
14:00 - 16:00 Balassi Bálint-emlékév ? ,programok
Sanoma Beach augusztus 8., vasárnap
10:00 - 21:00 Napozz, pihenj és olvasgass a Sanoma Beach-en!
Sherpa Kalandvár augusztus 8., vasárnap
10:00 - 21:00 Tájékoztató
Nagyszínpad augusztus 9., hétfő
16:30 - 17:30 Electric Eel Shock
18:00 - 19:00 Ash
19:30 - 21:00 Európa Kiadó
21:30 - 23:00 Basement Jaxx
djuice Világzenei Nagyszínpad augusztus 9., hétfő
17:00 - 18:00 Mardi Gras BB
18:15 - 19:30 Justin Adams & The Wayward Sheiks
19:45 - 21:00 Besh o droM
21:30 - 23:00 Afro Celt Sound System
HammerWorld Színpad augusztus 9., hétfő
16:00 - 17:00 Cross Borns
17:00 - 18:00 Cool Head Clan
18:00 - 19:00 Dirty Dance
19:00 - 20:30 Pokolgép
21:30 - 23:30 Saxon (UK)
23:30 - 01:00 P. Box
01:00 - 02:30 Akela
02:30 - 04:00 Stress
Wan2 Színpad augusztus 9., hétfő
16:30 - 17:15 Fallen into Ashes
17:30 - 18:10 Bankrupt
18:30 - 19:40 Üllői Úti Fuck
20:00 - 21:10 Strong Deformity
21:30 - 22:40 Rémember
23:00 - 02:00 La Ruda (F)
00:50 - 02:00 Alvin és a Mókusok
02:15 - 03:20 HétköznaPI CSAlódások
Globe Party augusztus 9., hétfő
21:00 - 23:59 Felix Da Housecat (USA)

Electric Indigo (A)

Hot X

Coyote
Dreher Port augusztus 9., hétfő
19:30 - 20:30 Hooligans
Dreher Tropical Music Club augusztus 9., hétfő
23:00 - 04:00 Latin thing
Dj Wallas &, Danny L. + Czibere (kongás)
Cinetrip Space Lab augusztus 9., hétfő
13:00 - 18:00 Negro, Suhaid
14:00 - 23:59 Anton, Somito Son, Gerilla
18:00 - 22:00 Erik Sumo, Cadik
22:00 - 02:00 Bomb The Jazz
Cökxpôn Ambient Sátorkert augusztus 9., hétfő
15:00 - 23:59 A lugasban
15:00 - 23:59 A kertben
18:00 - 23:59 Csontrakéta
09:00 - 14:00 Dj XRC &, Dj Dizzy
20:00 - 20:50 Nyitott zenei kurzus
21:00 - 21:50 Zum (RO)
22:00 - 23:00 TranceZenDance
23:20 - 02:00 Blackmilk és a FUCCS
00:40 - 01:00 Mars (turntables) &, Márkos (cello)
02:00 - 03:00 Ethnica Music Project Feat. Mox (RU)
03:00 - 09:00 Dj El
Siemens Mobile Pop Színpad augusztus 9., hétfő
23:00 - 02:00 Back II Black
00:15 - 01:00 United
01:45 - 03:00 Sub Bass Monster
Bahia Színpad augusztus 9., hétfő
17:00 - 18:00 Numb
18:00 - 19:00 Someday Baby
19:00 - 20:00 Brownfield
20:00 - 21:00 Malacka és a Tahó
21:00 - 22:00 Kelet-Nyugat
22:00 - 23:00 Bert Shaft Orchestra (UK)
23:00 - 02:00 Egy Kiss Erzsi Zene
00:30 - 02:00 Vidámpark
02:00 - 04:00 Flash
Elektron Sátor / Proton Kert augusztus 9., hétfő
14:00 - 23:59 Lotus Fusion
21:00 - 23:00 Görgő
23:00 - 04:00 Turbopauza Live Act
00:00 - 01:00 Quantum State Live Act
01:00 - 02:00 "PsyBaba ""Namaska"" (AUS)"
02:00 - 04:00 Oleg + Virág + Fatima + Didjeridoo Men
Klubrádió 95.3 Jazz Színpad augusztus 9., hétfő
18:00 - 19:00 Jazz Steps Band
19:00 - 20:00 Nagy János Trió
20:00 - 21:30 Tűzkő Csaba Septet
21:30 - 23:00 Ad Matai (Izrael)
23:00 - 02:00 Nigun
00:30 - 06:00 Session
Rádió C Roma Sátor augusztus 9., hétfő
12:00 - 23:59 Délutáni beszélgetés
19:00 - 20:00 Roma Jilo (H)
20:15 - 21:15 Terne Čhave (CZ)
21:30 - 22:45 Nadara (RO)
23:00 - 02:00 Esma Redzepova (MK)
00:30 - 03:00 Dj Kokalo (world music) + Dj Spag (R?n?B)
Blues Színpad augusztus 9., hétfő
23:00 - 02:00 Full Blues Session 2004
00:45 - 02:15 Lord Bishop and the Rockadellic Kings (USA)
02:30 - 04:00 Chicagói blues gála
Talentum Színpad augusztus 9., hétfő
16:00 - 17:00 Nadene
17:00 - 18:00 Funkadelic Beat Session
18:00 - 19:00 Moliendo Café
19:00 - 20:00 Jeffo?s Dream
20:00 - 21:00 F&J
Spektrum Televízió Színház- és Táncsátor és Szabadtéri Színpad augusztus 9., hétfő
20:00 - 21:00 Méhek
21:00 - 22:30 Kortárs Táncszínházi Egyesület estje III.
22:30 - 01:00 Georges Momboye Company (F): Tahaman (kortárs afrikai és Hip-Hop tánc)
00:00 - 02:00 Ágens: Purcell piknolepszia (kortárs opera)
VarázsLiget Cirkusz, Báb- és Utcaszínház augusztus 9., hétfő
15:00 - 23:59 Állandó programok
15:00 - 23:59 Camera Obscura laboratórium
15:00 - 23:59 Mászkáló mutatványok
14:00 - 15:00 Márkuszínház: Mátyás mesék
15:00 - 16:00 Akrobatika és gúlák
16:00 - 17:00 Tom Magic Show (bűvész)
17:00 - 18:00 Pilári Gábor: Vitéz László
18:00 - 19:00 Naptársulat: Mesék a lótuszvirágból
19:00 - 20:00 Olé és Tadam jól érzik magukat
20:00 - 21:30 Sunset Open Stage
21:30 - 23:00 Fire Time
Octopus Összművészeti Helyszín augusztus 9., hétfő
15:00 - 23:59 Irodalom
15:00 - 23:59 Képzőművészet
15:00 - 23:59 Élőkép: Morfománia
15:00 - 23:59 Komolyzene
15:00 - 23:59 Octogon
15:00 - 23:59 Világító Sziget
Pesti Est Színpad augusztus 9., hétfő
10:00 - 11:00 Tai Chi
11:00 - 14:00 RitmusDepo
14:00 - 16:00 Fúvószene: Road Six Sax
16:00 - 17:00 Jesus Christ Smokes Holy Gasoline (A)
17:00 - 18:00 Mind the Gap
18:00 - 19:00 Alvilági Mókusok
19:00 - 20:00 Doors Emlékzenekar
20:00 - 21:00 Egyszercsak
21:00 - 22:30 Supernem
Petőfi Csarnok Folkszínpad és Petőfi Csárda augusztus 9., hétfő
18:00 - 19:50 Karaván
19:50 - 21:40 Tatros
21:40 - 23:30 Pireusz
23:30 - 01:00 Nadara (RO)
Magic Mirror augusztus 9., hétfő
15:00 - 17:00 Film: Tű,sarok
17:00 - 20:00 Talk Show
20:00 - 22:30 Dj Mozija, Dj Sabda
23:00 - 06:00 Andrey Kolotenko (UKR)
Mokka Cuka! augusztus 9., hétfő
18:20 - 20:00 Jinx
20:00 - 22:00 Grasshop
22:00 - 01:00 TBGon &, Marvin
01:00 - 03:00 Waxman
03:00 - 05:00 Kevin
Durex Táncdalfesztivál Sátor augusztus 9., hétfő
12:00 - 16:00 Karaoke
19:00 - 21:00 Tequila Chicken Brass
21:00 - 23:00 Queen emlékzenekar
23:00 - 23:30 Durex vizespóló-verseny
23:30 - 01:00 Dolly Roll
01:00 - 06:00 Dj Paplan
Happy Singles Party Központ augusztus 9., hétfő
14:00 - 23:59 14:00-tól: Táncdalfesztivál Kultúrház és Happy Singles Party
Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont augusztus 9., hétfő
12:00 - 23:59 Sziget.hu-Osztálytársam.hu találkozási pont!
Afrika Falu és Színpad augusztus 9., hétfő
11:00 - 19:00 Kézműves programok
12:00 - 19:00 Tánctanítások
14:00 - 18:00 Kulturális programok
23:00 - 23:00 African Khaware (afrikai dalok tanítása a tűz körül ? M Baye Ndiaye, Szenegál)
23:00 - 23:00 African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése)
19:00 - 19:30 Sekwele Basotho Cultural Dance Group
19:30 - 21:00 Onyx
21:00 - 21:30 Grupo Capoeira Brasil & Samba Brasil
21:30 - 23:00 RE-G
Civil Sziget augusztus 9., hétfő
14:00 - 23:00 "A Civil Sziget részletes programját a www.sziget.hu/fesztival/civilsziget oldalon találhatjátok meg!"
Civil Színpad / GYISM Sátor augusztus 9., hétfő
12:00 - 14:00 Beszélgetés: Tűsarok, NEEM? ? A gender szempontok érvényesülése
14:00 - 15:00 Beszélgetés: Roma újságírók szerepe a médiában
15:00 - 16:00 Film: A kísérlet
16:00 - 17:30 Színház: Tényleg szeretsz
17:30 - 18:00 Koncert: Komolyzene
18:00 - 19:00 Mazs-Haver sátor
19:00 - 20:30 Színház: Korszakalkotó
20:30 - 22:00 Koncert: Tér (rock)
22:00 - 23:00 Koncert: B-terv (világzene)
23:00 - 01:00 Mozi: Debra Chasnoff: One Wedding and a Revolution, That
Trend Sziget augusztus 9., hétfő
15:00 - 16:00 Iszapbirkózás
16:00 - 17:00 Grease
17:00 - 17:30 Guru divatbemutató
17:30 - 18:00 Krómrudas go-go görl bemutató
18:00 - 18:30 Iszapbirkózás
18:30 - 19:30 Chance Divatiskola divatbemutatója
19:30 - 20:00 Shake your ass
20:00 - 20:30 Frenetic divatbemutató
20:30 - 21:00 Krómrudas go-go görl bemutató
21:00 - 21:30 Mavrák Erik (Hair Point by Perényi) alternatív haj show
21:30 - 22:00 GAS divatbemutató
22:00 - 22:30 Iszapbirkózás
22:30 - 23:00 tóthvirág divatbemutató
23:00 - 23:00 Tû,zzsonglõ,r bemutató
23:00 - 04:00 Nagy Fruzsina divatperformance
00:00 - 02:00 Lagrimas de Oro táncegyüttes & a Fandango duó
00:30 - 01:00 Calzedonia
Agora augusztus 9., hétfő
14:00 - 23:59 ######
Arany Ászok Grundeszliga augusztus 9., hétfő
14:00 - 23:59 Foci, ahogy még sosem, vizen, földön, levegőben, VÍZSZINTESEN és FÜGGŐLEGESEN!
Ismét Grundeszliga a Sziget Fesztiválon!
djuice Erő-Tér augusztus 9., hétfő
14:00 - 23:59 Nézz be mielőtt leszáll az éj!

Verd le a Sziget porát, és lazíts egyet! De ha izgalomra vágysz, itt azt is megtalálod!

Mit kívánsz?
Szabadiskola Sátor augusztus 9., hétfő
15:00 - 16:00 A Pető,fi Irodalmi Múzeum programja
16:00 - 17:30 Nyolcvanas évek felolvasóest:
17:30 - 19:30 Vallai Péter Petri ? estje
19:30 - 20:30 filmhu filmklub
Hócipő kabaré augusztus 9., hétfő
22:00 - 23:00 Galla-parádé
Logikai Játékok Sátra augusztus 9., hétfő
14:00 - 23:59 A Hegyvidék SE Sakk és Go Szakosztályának szervezésében
Luminárium augusztus 9., hétfő
14:00 - 20:00 Az Architects of Air bemutatja:
Ixilum ? Luminárium

Ha belépsz, majd nézel!
Maggi Konyha augusztus 9., hétfő
14:00 - 23:59 Idén először találkozhatnak a szigetlakók a Maggi óriáskonyhájával a Nagyszínpaddal szemben.
Gyerekprogramok augusztus 9., hétfő
14:00 - 23:59 Hucurka Dongóberkenyen nyaralkodik: kreatív, szituációs játékáradat egész héten
14:00 - 23:59 Dongóberkenyi Kerek-világ építés
10:00 - 18:00 Falu-ovi
Néprajzi és kézműves helyszín augusztus 9., hétfő
10:00 - 18:00 JÁTÉK : néprajzi kiállítás régi gyerekjátékokból
10:00 - 18:00 Kézműves műhelyek:
Szirtes András Vándormozi augusztus 9., hétfő
14:00 - 23:59 Szirtes András: film - Napló - jából
HVG Café augusztus 9., hétfő
14:00 - 12:00 Szigetgenerációs regeneráció (kávé, gyógysör)
12:00 - 17:00 Országos RODEÓBIKA ülő verseny,
17:00 - 20:00 Karaoke
Népszabadság - A tájékozottság világa augusztus 9., hétfő
17:00 - 20:00 Nyitott vagy a világra? A világ is nyitott rád!

Az Infoturné következő állomása a Sziget Fesztivál!
Pepsi Fesztivár augusztus 9., hétfő
17:00 - 20:00 Középkori próbatételek: Csirkedobálás
17:00 - 20:00 Power Machine
17:00 - 20:00 Lótoló verseny
17:00 - 20:00 Focizz vissza a középkorba!
17:00 - 20:00 Rexfoci
17:00 - 20:00 Csocsó Aréna
17:00 - 20:00 Vízifoci
17:00 - 20:00 Colosseum Karaokeum
17:00 - 20:00 Pepsi Remixer
Pöttyös - Pöttyöző augusztus 9., hétfő
17:00 - 20:00 Programok:
ROXY SunCity augusztus 9., hétfő
17:00 - 20:00 A Sziget egyetlen oázisa: ROXY SunCity ? A ma legjobb arcai itt Szigetelődnek!
RTL Klub Mozi augusztus 9., hétfő
22:00 - 23:15 Válogatás
23:15 - 01:00 Kill Bill 1 / Kill Bill: Vol.1/
01:05 - 03:00 Kill Bill 2 / Kill Bill: Vol.2/
Mozinet.hu Sátor augusztus 9., hétfő
14:00 - 16:00 A Sziget Hyde sarka
14:00 - 16:00 Sziget reklámok
16:00 - 17:00 Reflektorfényben - beszélgetés
17:10 - 18:00 Szinkron karaoke
18:00 - 19:00 Játék
19:00 - 20:00 A Tolkien Társaság programja
20:00 - 21:30 Vetítés
RTL Klub ? Légy csapó! augusztus 9., hétfő
14:00 - 16:00 Légy csapó!
Sportprogramok augusztus 9., hétfő
14:00 - 16:00 Idén is vár a Sport Sziget (Honvéd üdülő) a Sziget körúton az Elektron Sátor mellett, a medence szomszédságában.
Reneszánsz Sátor augusztus 9., hétfő
14:00 - 16:00 Balassi Bálint-emlékév ? ,programok
15:00 - 16:00 Arbeau Táncegyüttes
16:00 - 19:00 Reneszánsz táncház
Sanoma Beach augusztus 9., hétfő
10:00 - 21:00 Napozz, pihenj és olvasgass a Sanoma Beach-en!
Sherpa Kalandvár augusztus 9., hétfő
10:00 - 21:00 Tájékoztató
Nagyszínpad augusztus 10., kedd
16:30 - 17:30 Tito & Tarantula
18:00 - 19:00 Die Ärzte
19:30 - 21:00 Bëlga
21:30 - 23:00 Faithless
djuice Világzenei Nagyszínpad augusztus 10., kedd
17:00 - 18:00 Romano Drom
18:15 - 19:30 Makám (és Bognár Szilvia, Palya Bea, Szalóki Ágnes)
19:45 - 21:00 Boban Markovic Orkestar
21:30 - 23:00 Los de Abajo
HammerWorld Színpad augusztus 10., kedd
16:00 - 17:00 Obstruction
17:00 - 18:00 Morpheus
18:00 - 19:00 Bon Scott Tribute (Omen-tagokkal)
19:00 - 20:00 Demonlord
20:00 - 21:30 Lord
21:30 - 23:30 Grave Digger (D)
23:30 - 01:00 Kalapács
01:00 - 02:30 Beatrice
02:30 - 04:00 Zero G
Wan2 Színpad augusztus 10., kedd
16:30 - 17:15 Le Panic
17:30 - 18:10 Ska Hecc
18:30 - 19:40 Tigris
20:00 - 21:10 Pannonia Allstars Ska Orchestra
21:30 - 22:40 La Familia (F)
23:00 - 02:00 Ladánybene 27
00:50 - 02:00 Zuco103 (NL)
02:15 - 03:20 Ch.I.P.
Globe Party augusztus 10., kedd
21:00 - 23:59 Jeff Mills (USA)

Takaaki Itoh (JPN)

Daho &, Ginger (CZ)

Igor Do'Urden

Goodspeed
Dreher Port augusztus 10., kedd
19:30 - 19:30 Unique
Dreher Tropical Music Club augusztus 10., kedd
23:00 - 04:00 House Session Lauer &, Danny L. &, Soneec + Czibere (kongás)
Cinetrip Space Lab augusztus 10., kedd
13:00 - 18:00 Grasshop &, Jinx, Psure
14:00 - 23:59 Transrepro CO., Csomekré, Spacedevil
18:00 - 22:00 Aafro + Diziek + Phicks
22:00 - 02:00 DJ Naga &, Fine Cut Bodies, Tipper (UK), Mango
Cökxpôn Ambient Sátorkert augusztus 10., kedd
15:00 - 23:59 A lugasban
15:00 - 23:59 A kertben
18:00 - 23:59 PPML President
09:00 - 14:00 Dj Intro
20:00 - 21:00 Nyitott zenei kurzus
21:20 - 22:20 OM (BG)
22:30 - 23:10 Gergye Krisztián
23:30 - 02:00 RVN
00:40 - 02:00 TaTu Sound System
02:00 - 06:00 Dj Christian aka Gaulamin &, Dj Áfonya
Siemens Mobile Pop Színpad augusztus 10., kedd
23:00 - 02:00 Crystal
00:15 - 01:00 Roy és Ádám
01:45 - 03:00 Unisex
Bahia Színpad augusztus 10., kedd
17:00 - 18:00 Haelo
18:00 - 19:00 Rend
19:00 - 20:00 Sajt
20:00 - 21:00 Flop
21:00 - 22:00 The Buttholes
22:00 - 23:00 Vialka Marching Band (F-CAN)
23:00 - 02:00 Tudósok
00:30 - 02:00 Ági és a Fiúk
02:00 - 04:00 Sziámi
Elektron Sátor / Proton Kert augusztus 10., kedd
14:00 - 23:59 Jolly Boots of Doom
22:00 - 23:30 Suzuki Samurai
23:30 - 01:00 SKC
01:00 - 02:00 Anorganik Live Act
02:00 - 03:30 Chris.su
03:30 - 04:00 Longman + Bratwa
Klubrádió 95.3 Jazz Színpad augusztus 10., kedd
18:00 - 19:00 Pflum Orsi & The Cap
19:00 - 20:00 Cumó Electronic Dream
20:00 - 21:00 Eichinger Quartet
21:30 - 23:00 Gadó Gábor Quartet (H-F)
23:00 - 02:00 European Mantra
00:30 - 06:00 Session
Rádió C Roma Sátor augusztus 10., kedd
12:00 - 23:59 Délutáni beszélgetés
19:00 - 02:00 Guca Fesztivál-nap
00:30 - 03:00 Sunset Café: DJ Jutasi
Blues Színpad augusztus 10., kedd
23:00 - 02:00 Janis Joplin Emlékzenekar
00:45 - 02:15 Jimi Hendrix Tribute
02:30 - 04:00 Canned Heat Memorial (Sk)
Talentum Színpad augusztus 10., kedd
16:00 - 17:00 Fragments
17:00 - 18:00 Brigád
18:00 - 19:00 Kollega és Káder
19:00 - 20:00 Aljas Kúszóbab
20:00 - 21:00 Nullify
Spektrum Televízió Színház- és Táncsátor és Szabadtéri Színpad augusztus 10., kedd
20:00 - 21:30 GNM Tanoda: Vívóleckék
21:30 - 22:30 Bozsik Yvette Társulat: Táncterápia
22:30 - 01:00 Lajkó Félix és bandája koncertje
00:00 - 02:00 Közép Európa Táncszínház: Szindbád (Hommage á Gyula Krúdy)
VarázsLiget Cirkusz, Báb- és Utcaszínház augusztus 10., kedd
15:00 - 23:59 Állandó programok
15:00 - 23:59 Camera Obscura laboratórium
15:00 - 23:59 Mászkáló mutatványok
14:00 - 15:00 Levendula Színház: Világszép nádszálkisasszony
15:00 - 16:00 Akrobatika és gúlák
16:00 - 17:00 Tom Magic Show (bűvész)
17:00 - 18:00 Ládafia Bábszínház: Cirkusz
18:00 - 19:00 Hökk, avagy a hökkentően?
19:00 - 20:00 Zsonglőr kunszt- és trükkmutató
20:00 - 21:30 BAM ? Kékhordó Show (ütőképes komédia)
21:30 - 23:00 Fire Time
Pesti Est Színpad augusztus 10., kedd
10:00 - 11:00 Tai Chi
11:00 - 14:00 RitmusDepo
14:00 - 15:00 Fúvószene: Mágnes Matiné - Brezo Quartet
15:00 - 16:00 Fúvószene: Mágnes Matiné - Sumo Light
16:00 - 17:00 Porno 69
17:00 - 18:00 Night Fly
18:00 - 19:00 Interpál
19:00 - 20:00 Hybrid
20:00 - 21:00 Equus
21:00 - 22:30 Coda
Petőfi Csarnok Folkszínpad és Petőfi Csárda augusztus 10., kedd
18:00 - 19:50 Klezmer's
19:50 - 21:40 Xarnage (Baszkföld)
21:40 - 23:30 Méz
23:30 - 01:00 Zurgó
Magic Mirror augusztus 10., kedd
15:00 - 17:00 Film: Matador
17:00 - 20:00 Talk Show
20:00 - 22:30 Dj Mozija, Ashramm
23:00 - 06:00 Záróparti:
Mokka Cuka! augusztus 10., kedd
18:00 - 21:00 Solid &, Nandee
21:00 - 05:00 Palotai - Cadik
Durex Táncdalfesztivál Sátor augusztus 10., kedd
19:00 - 21:30 Virgin One, Nighthawks, T35 együttesek
21:30 - 23:00 Sárga Taxi
23:00 - 23:30 Durex vizespóló-verseny
23:30 - 01:00 Sárgarózsa
01:00 - 06:00 Dj Paplan
Happy Singles Party Központ augusztus 10., kedd
14:00 - 23:59 14:00-tól: Táncdalfesztivál Kultúrház és Happy Singles Party
Afrika Falu és Színpad augusztus 10., kedd
23:00 - 23:00 African Khaware (afrikai dalok tanítása a tűz körül ? M Baye Ndiaye, Szenegál)
23:00 - 23:00 African Open Air Cinema (afrikai filmek vetítése)
19:00 - 19:30 Sekwele Basotho Cultural Dance Group
19:30 - 21:00 Skeg
21:00 - 21:30 Elekoto Cultural Group
21:30 - 23:00 Ba Cissoko
Civil Sziget augusztus 10., kedd
14:00 - 23:00 "A Civil Sziget részletes programját a www.sziget.hu/fesztival/civilsziget oldalon találhatjátok meg!"
Civil Színpad / GYISM Sátor augusztus 10., kedd
13:00 - 15:00 Gondolatok: Mentális leképezés avagy őrület és gyógyítása a filmművészetben
15:00 - 16:00 Színház: Rögv-est
16:00 - 17:00 Koncert: Samadhi
17:00 - 18:30 Film: A kísérlet
18:30 - 20:00 Koncert: Jim Amstrong Jam Session
20:00 - 21:30 Koncert: Still Cross (hard rock)
21:30 - 23:00 Koncert: Klez Jam (hagyományos zsidó dalok másképp)
23:00 - 01:00 Mozi: a Menta Sátor szervezésében
Trend Sziget augusztus 10., kedd
15:00 - 16:00 Iszapbirkózás
16:00 - 17:00 Gengszterek klubbja, Hajlakk
17:00 - 17:30 Miju divatbemutató
17:30 - 18:00 Krómrudas go-go görl bemutató
18:00 - 18:30 Iszapbirkózás
18:30 - 19:30 Extravaganza divatbemutató
19:30 - 20:00 Shake your ass
20:00 - 20:30 meglepetés
20:00 - 20:30 meglepetés
20:30 - 21:00 Krómrudas go-go görl bemutató
21:00 - 21:30 Csergő Noémi & Fehér Beatrix divatbemutatója
21:30 - 22:00 Spaceboy
22:00 - 22:30 Iszapbirkózás
22:30 - 23:00 NOS Collection divatbemutató
23:00 - 23:30 Tû,zzsonglõ,r bemutató
23:30 - 04:00 A Pucc divatbemutató
00:00 - 02:00 Mighty Duck hip-hop tánccsoport bemutatója
00:30 - 01:00 Xthismo divatbemutató
Agora augusztus 10., kedd
14:00 - 23:59 ######
Arany Ászok Grundeszliga augusztus 10., kedd
14:00 - 23:59 Foci, ahogy még sosem, vizen, földön, levegőben, VÍZSZINTESEN és FÜGGŐLEGESEN!
Ismét Grundeszliga a Sziget Fesztiválon!
djuice Erő-Tér augusztus 10., kedd
14:00 - 23:59 Nézz be mielőtt leszáll az éj!

Verd le a Sziget porát, és lazíts egyet! De ha izgalomra vágysz, itt azt is megtalálod!

Mit kívánsz?
Szabadiskola Sátor augusztus 10., kedd
14:30 - 16:00 Kon-takt-art
16:00 - 17:30 Üvegfalkontakt
17:30 - 20:00 Alexandero Jodorowsky pánikmeséi
20:00 - 21:00 Dadaista évszakok filmvetítés és elő,adás
Hócipő kabaré augusztus 10., kedd
22:00 - 23:00 L'art pour l'art
ROXY SunCity augusztus 10., kedd
17:00 - 20:00 A Sziget egyetlen oázisa: ROXY SunCity ? A ma legjobb arcai itt Szigetelődnek!
RTL Klub Mozi augusztus 10., kedd
22:00 - 23:15 Válogatás
23:15 - 01:00 Csak az a szex /Anything else/
01:05 - 03:00 Igazából szerelem /Love Actually/
Mozinet.hu Sátor augusztus 10., kedd
16:00 - 17:00 Reflektorfényben - beszélgetés
17:10 - 18:00 Szinkron karaoke
18:00 - 19:00 Játék
19:00 - 20:00 A Tolkien Társaság programja
20:00 - 21:30 Vetítés
RTL Klub ? Légy csapó! augusztus 10., kedd
14:00 - 16:00 Légy csapó!
Sportprogramok augusztus 10., kedd
14:00 - 16:00 Idén is vár a Sport Sziget (Honvéd üdülő) a Sziget körúton az Elektron Sátor mellett, a medence szomszédságában.
Reneszánsz Sátor augusztus 10., kedd
14:00 - 16:00 Balassi Bálint-emlékév ? ,programok
15:00 - 17:00 Reneszánsz táncház
Sherpa Kalandvár augusztus 10., kedd
10:00 - 21:00 Tájékoztató


Impresszum | Hirdetési árak | Szerzői jogok
© 2023 Index.hu Rt