Fördős Zé az RTL új műsorában tér vissza a képernyőre
Nyáron sem maradunk érdekes műsorok nélkül, június 2-án ugyanis dupla epizóddal startol az RTL+-on az egy vadonatúj, minden hétköznap jelentkező reality show, az Ingatlanvadászok. Fördős Zé, a népszerű gasztroblogger-műsorvezető eddig még nem látott szerepben tűnik fel a tévéműsorban. A csatorna közleményében azt írja, hogy hétköznaponként a streamingplatform nézői a televíziós premier előtt már láthatják a reality legújabb epizódját.

Az Ingatlanvadászokban valódi ingatlanszakértők mérkőznek meg a vásárlók – helyenként különleges – kegyeiért. A műsorban hírességek ingatlankeresését is nyomon követhetjük, így tanúi lehetünk Cinthya Dictator és Molnár Tomi, Kardffy Aisha és Kerényi Miklós Máté, Mischinger Péter, valamint Simon Attila és feleségeik ingatlankeresésének.
A hét végére az, aki sikerrel tud eladni, a dicsőség mellett fix százalékhoz juthat. A realityben az ingatlanosok számára minden héten 3 millió forint nyeremény a tét. Ezen izgalmasnak ígérkező verseny keretében az „ingatlanguruknak” nemcsak a piacon lévő legjobb ajánlatokat kell megtalálniuk, hanem meg is kell győzniük a jelentkezőket arról, hogy ezek az ingatlanok a legjobb választások a számukra.
Mint írják, a reality betekintést nyújt a valódi ingatlanpiac rejtelmeibe és a szakemberek mindennapjaiba, hiszen életünk folyamán valamelyik szerep szinte biztosan ismerőssé válik: legyen szó ingatlan eladásáról vagy vételéről. A kérdés, hogy a legjobb ingatlanosok között ki lesz a befutó, aki a leginkább megérti a vásárlók vágyait és igényeit, és az álmaik otthonát találja meg számukra.