Hunyadi Donatella elárulta, mi okoz neki óriási lámpalázat
Kiszel Tünde lánya, Hunyadi Donatella idén fejezi be tanulmányait a Zeneakadémián, de már most rengeteg szerepe van. Elmondása szerint nagyon élvez minden próbafolyamatot és a közös munkát a rendezőkkel, valamint a karmesterekkel.

Hunyadi Donatella már december óta a Monarchia Operett Társulat egyik primadonnája, illetve megkapta Oberon szerepét is Benjamin Britten Szentivánéji álom című operájában is. Elmondta, nagyon szereti azt a nyüzsgést, ami szakmájával jár, még az sem zavarja, hogy idén nyáron szinte semmi ideje nem lesz pihenni, illetve
még a születésnapján is dolgoznia kell majd.
Még csak pályakezdő ugyan, de már így is számot adhatott megannyi alkalommal tehetségéről, sok ezer ember előtt fellépett már, mégis inkább az iskola falai között éri utol a lámpaláz. Hunyadi Donatella úgy fogalmazott:
Szilveszterkor, több ezer ember előtt énekeltem, de egyáltalán nem izgultam, de ha vár rám például egy egyetemi énekvizsga, és öt tanár előtt kell énekelnem, ott nagyon lámpalázas vagyok. Miután elkezdek énekelni, a zene szeretete magába szív, minden külső dologtól el tudok vonatkoztatni, és akkor a drukk is megszűnik
– idézte szavait a Blikk.