Lódi kikapott a futsal-világválogatottal

2009.12.28. 12:17

Brazília vasárnap hazai pályán, telt házas meccsen, nyolcezer néző előtt 4-3-ra legyőzte a futsal-világválogatottat, a vendégek keretében szerepelt és rövid időre pályára is lépett Lódi Tamás.

Brazília kezdett jobban, Wilde góljával a vezetést is korán megszerezték, a paraguayi Santander a 11. percben szabadrúgásból egyenlített, írja a futsal-hungary.hu. A hazai csapat Gabriel szólógóljával vezetett megint, szünetben 2-1 volt az eredmény.

A második félidőt a világválogatott kezdte jobban, az iráni Taheri egyenlített, de 37 másodperccel később Wilde újra gólt szerzett, 5 perccel később Lukain kétgólosra növelte az előnyt. A befejezés előtt 4 másodperccel egy szabadrúgást az iráni Shamsaee a védők lábai között bombázott a kapuba, kialakítva a 4-3-as végeredményt.

A brazil válogatott 31 éves kapitánya, Vinicius természetesen örült a győzelemnek, de kiemelte, nehéz volt kivívni. A második meccsen (hétfő este João Pessoában) sokkal jobb játékot vár Brazíliától.

Brazília - Világválogatott 4-3 (2-1)