Előd
17 °C

Talmácsi 16. lett Assenben

2013.04.28. 14:35

A cseh Prorace csapatában versenyző Talmácsi Gábor ezúttal is pont nélkül maradt a motorsport-világbajnokság Supersport kategóriában. A magyar motoros a 13. helyről rajtolhatott a németországi Assenben, de végül csak a 16. helyen végzett, így ezúttal sem sikerült pontot szereznie. A kategória másik magyarja, Németh Balázs a 29. helyről indult, de nem sikerült célba érnie. Bukott, a verseny közben orvosi vizsgálatokon volt kénytelen átesni. A versenyt a brit Sam Lowes nyerte, a világbajnokságot a francia Fabien Foret vezeti, a következő versenyt május 12-én, az olaszországi Monzában rendezik.