Két arany a Speciális Európa Játékokon

2014.09.15. 18:46

Négy érmet, köztük két aranyat szereztek versenyzőink az antwerpeni Speciális Európa Játékok 2. napján. Az egyik legküzdelmesebben elért siker női asztalitenisz párosunkhoz kötődik. A Farsang Erika-Korcsog Györgyi összeállítású duó a döntőben a lengyeleket legyőzve állhatott fel a dobogó legmagasabb fokára.

Az uszodában is ünnepelhettünk, hiszen Pechnyik Éva 50 méter gyorson bizonyult a legjobbnak. Négy fős bocsa csapatunk ezüstérmes lett, miután vereséget szenvedett a döntőben a svájciaktól, míg a kerékpáros Varga Mónika a 15 km-es távon bronzéremmel gyarapította éremgyűjteményünket.

Kedden újabb magyar érmek várhatóak a belgiumi játékokon, ahol 10 sportágban 60 magyar versenyzőnek drukkolhatunk.