Steib növelte előnyét

2014.10.22. 18:06

A Győr-Budapest ultramaraton első szakaszának győztese 45 percet vert Bogár Jánosra.

A keddi első szakasz után a szerdai második etapot is Steib Péter nyerte meg, így növelte előnyét összetettben Bogár János előtt a Győr-Budapest ultramaratoni futóverseny.

A Tata és Budakeszi között 59 kilométeres szakaszon Steib magabiztos futással lett első, méghozzá közel 45 perccel Bogár előtt, így szinte behozhatatlan előnyre tett szert a csütörtöki zárószakasz előtt.

A versenyen csak abszolút verseny van, azaz nem hirdetnek külön női győztest, ugyanakkor a mezőny legjobb női indulója különdíjat kap majd. Ezért a díjért folytatott versenyben Marton-Mlecsenkov Éva áll a legjobban, miután a második szakaszon is megelőzte Czibók Ágnest.

3. Mavir-Kóbor áram 7:14:04

Csütörtökön a Budakeszi és Budapest közötti félmaratoni táv vár a mezőnyre. A rajt 9.00 órakor lesz a Knáb János utcai általános iskolánál.