Nándor
19 °C

Szinte sose látott különbséggel nyertek szettet a békéscsabai női röplabdások

2018.03.10. 22:43

A címvédő és házigazda Békéscsaba bejutott a női röplabda Közép-európai Liga döntőjébe, miután négy játszmában megverte a horvát bajnok Mladost Zagrebet.

Az elődöntőben a találkozó egészében remekül nyitó hazaiak csak a harmadik szettben voltak pontatlanabbak ellenfelüknél, de a negyedik játékrészben ritkán látható, 22 (!) pontos különbséggel biztosították be sorozatban harmadik döntős szereplésüket, írja az MTI.

A mérkőzés legeredményesebb játékosa a Békéscsaba argentin ütője, Lucia Fresco volt, aki 24 pontot szerzett.

A BRSE ellenfele a döntőben az alapszakasz-győztes cseh Olomouc lesz.