Nyert a Fradi, döntetlent játszott a Vidi felkészülési meccsén

2019.06.27. 20:32

Döntetlennel zárt a Mol Vidi, a Ferencváros viszont nyert csütörtöki felkészülési meccsén – derül ki a Nemzeti Sport összefoglalóiból.

Az ausztriában edző Mol Vidi ellenfele a cseh élvonalbeli Baník Ostrava volt. A magyar csapat az első félidőben Pátkai révén vezetést szerzett, ám előnyét nem tudta növeli, Scsepovics lövése a kapufát találta el, majd a második félidő vége felé a csehek részéről Hruby egyenlített. A végeremény 1:1, a Vidi tehát iksszel zárta az edzőtábort.

A magyar bajnok Ferencváros közben legyőzte a maga felkészülési mérkőzésen a bolgár élcsapat CSZKA Szófiát. Az érdemi kísérlet nélküli első félidő után a másodikban Tokmac Nguen talált be a Fradi részéről, majd Skvarka próbálkozott, de az ő lövését kifogta a bolgár kapus. A sok légióssal felálló CSZKA nem tudott gólt rúgni, így a vége 1:0 lett.