Drámai végjáték, a 100. percben szerzett góllal nyert a Manchester United

000 8QR8B9
2020.09.26. 16:07
A 100. percben szerzett góllal harcolta ki a győzelmet a Manchester United a Brighton otthonában az angol labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójában – írja az MTI.

Az MU a hosszúra nyúlt európai kupaszereplés miatt a Premier League nyitó körében nem játszott, a második fordulóban pedig 3 1-re kikapott otthon a Crystal Palace-tól.

A Brighton elleni harmadik fordulós találkozón az 11-es első félidőt követően a második játékrész elején Marcus Rashford kétszer is betalált, de az első gólját videobírós (VAR) ellenőrzés után les miatt nem adták meg.

A látványos cselek után lőtt másodikkal viszont a 95. percig vezetett a csapata, amikor jött a hazai egyenlítés. Ezzel azonban még nem volt vége, kezezésért megítélt büntetőből végül meglett a három pont a manchesteri csapatnak.

Bruno Fernandes a 90+10. percben értékesítette a büntetőt.

ANGOL PREMIER LEAGUE
3. FORDULÓ
Brighton–Manchester United 2– 3 (Maupay 40.  – tizenegyesből, March 95., ill. Dunk 43.  – öngól, Rashford 55., B. Fernandes 90+10.  – tizenegyesből)

(Borítókép: Glyn Kirk / AFP)