34 °C
Index - In English In English Eng

Rudolf Tamás és Makai Viktória a 100 kilométeres futás országos bajnokai

2015.03.30. 10:26

Március 28-án, szombaton Kisbér adott otthont a 100 kilométeres ultramaratoni országos bajnokságnak. Az Emusport által rendezett futóeseményen a résztvevők Kisbér és Bakonysárkány között egy 16,67 kilométer hosszú, szintes körpályán futottak összesen 6 kört.

A férfiak versenyében remek futással Rudolf Tamás nyert, 7:18:50-es idővel szerezte meg az országos bajnoki címet Steib Péter (7:53:01) és Kreidl Csaba (8:11:22) előtt.

A nők között Makai Viktória lett az országos bajnok 9:09:36-os időeredményével, megelőzve Bosznay Diánát (9:45:00).

Az ultrafutók következő országos bajnokságát, a 24 órás versenyt Sárváron rendezik április 25-26-án.