Judit

Félbeszakadt a Nürnberg mérkőzése

2008.04.12. 09:00
A szünet nélkül zuhogó eső miatt 45 perc után félbeszakadt a Nürnberg-Wolfsburg mérkőzés a német labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában.

Az első félidő 1-0-s nürnbergi vezetéssel ért véget, a második játékrészt azonban nem kezdték el. A játékvezető előbb 30 perc várakozási időt rendelt el, majd ezt további 15 perccel meghosszabbította, miután azonban a körülmények nem javultak, félbeszakította a találkozót.

A meccset egy későbbi időpontban 0-0-ás állásról kezdve meg kell ismételni.

Bundesliga, 28. forduló:

1. FC Nürnberg-VfL Wolfsburg 1-0-nál 45 perc után félbeszakadt.
szombat: Werder Bremen-Schalke 04 15:30 VfL Bochum-Hertha BSC 15:30 Energie Cottbus-Arminia Bielefeld 15:30 Hannover 96-Eintracht Frankfurt 15:30 Karlsruhe-Hansa Rostock 15:30 Hamburger SV-MSV Duisburg 15:30