Vasárnap estig biztosan dobogós az Inter, Jose Mourinho csapata megszenvedett ugyan a 10 emberrel védekező Parmával, de új csatárai góljaival megérdemelten győzött.
A milánóiak nem brillíroztak, de Samuel Eto’o és Diego Milito egy-egy villanása elég volt az újonc legyőzéséhez, a sikerrel 7 pontjuk van, de az este pályára lépő Genoa még megelőzheti őket a 3. helyen.
Mindkét gól zseniális volt, az afrikai 17 méterről, védhetetlenül nyesett a léc alá, az argentin védhetetlenül pöckölt pimasz mozdulattal a hálóba.
Megszerezte első pontjait a Roma, ami Sienában győzött Riise, közvetlenül a lefújás előtt esett, góljával. A hazaiak szerezték meg a vezetést, de Mexes a második félidőben egyenlített, a győztes gólt már 10 ember ellen szerezte a Roma, a román Codreát állították ki.
Folytatta kiváló rajtját a Sampdoria, a genovaiak Bergamóban győzték le az Atalantát, és maradtak száz százalékosak, bár az élen a Juventus jobb gólkülönbségével megelőzi őket. A Samp győztes gólját Mannini érte el tíz perccel azután, hogy Tissone kiállítása után emberhátrányba kerültek, de hiába találta el a végén kétszer is a kapufát az Atalanta, egyenlítenie nem sikerült.
A szezon első mesterhármasát az udinei Antonio Di Natale vágta, a Catania hiába szerzett kétszer is vezetést, az Udinese olasz válogatott csatára góljaival megfordította a meccset. Di Natale a 3. forduló után már hat gólnál jár.
Gilardino találatával szűken nyert a Fiorentina, a Debrecen egyik BL-ellenfele a Cagliari ellen, az első két körben pont nélkül maradt Chievo pedig Bolognában jutott három ponthoz meglepően simán.
A Palermo-Bari mérkőzés 20 perc késéssel kezdődött a városra zúduló óriási eső miatt, ami a hazaiakat zavarta meg jobban: a másodosztály bajnoka majdnem mindhárom pontot elvitte a Barberából, Budan a 90. percben egyenlített.
Vasárnap este Genoa-Napoli rangadóval zárul a Serie A 3. fordulója, a vendéglátók háromgólos győzelemmel átvehetik a vezetést a Juventustól.
- Budapest, eladó egyéb
- Alapterület m2 Szobák db Vételár
- Budapest, XIII. kerület Klapka utca 4.
- Alapterület 98 m2 Szobák 1+3 db Vételár 79,99 M Ft
Rovataink a Facebookon