Ribéry hatalmas szabadrúgásgólt lőtt hét végén a Bayern 5-1-es dortmundi győzelmén, örémében korábban nem szívlelt edzője, Louis Van Gaal nyakába ugrott.
"Az edzőnek megvan a saját játékfelfogása, amit tiszteletben tartunk. Sokat beszélget velem, ennek köszönhetően kezd egyre jobban megérteni" - árulta el Ribéry, aki korábban kritizálta a szigorú hollandot.
A gyenge idénykezdet után a Bayern kezd magára találni, legutóbbi két meccsét fölényesen nyerte, és úgy tűnik, Ribéry újra jól érezi magát a klubnál.
"Éreztetik velem, hogy fontos vagyok, és ez a bizalom nagyon fontos nekem. A Bayern tudja, mit akarok, és könnyű elképzelni, mi lehet a következő lépés" - nyilatkozta a Marcának Ribéry utalva egy esetleges szerződéshosszabbításra.
A franciát 2011-ig köti megállapodása a Bayernhez, de nyáron az összes európai élcsapat, élen a Real Madriddal, szerette volna leigazolni. Maga is többször hangoztatta, elmenne Münchenből.
Ribéry azt mondta, még nem ültek le tárgyalni a Bayern vezetőivel az új szerződésről, de "ez nagyon gyorsan megtörténhet".
- Budapest, VIII. kerület Baross utca
- Alapterület 48 m2 Szobák 2 db Vételár 42,5 M Ft
- Budapest, VIII. kerület Bíró Lajos utca 64.
- Alapterület 160 m2 Szobák 1+4 db Vételár 138 M Ft
Rovataink a Facebookon