Enikő, Melitta
16 °C
31 °C
Index - In English In English Eng

A West Hamet is nehezen verte a Liverpool

2009.09.19. 21:21
A Liverpool nehezen, de nyert a West Ham ellen, az Arsenal könnyedén verte a Wigant. Az angol futballbajnokság hatodik fordulójában Halmosi és Fülöp csapata is kikapott, egyik magyar sem játszott.

A Debrecent szerdán Bajnokok Ligája-mérkőzésen 1-0-ra legyőző FC Liverpool 3-2-re nyert a West Ham United otthonában az angol labdarúgó Premier League hatodik fordulójának szombati játéknapján.

Gerrardék kétszer is előnybe kerültek, a hazaiak azonban mindkétszer egyenlíteni tudtak. A győztes találatot aztán a duplázó Fernando Torres szerezte a 75. percben.

Az előző két bajnokiját elvesztő Arsenal magabiztos játékkal könnyedén, 4-0-ra verte a vendég Wigant. A hazaiaknál Vermaelen duplázott, és betalált Eduardo is.

Kikapott viszont a Halmosi Péter nélkül felálló Hull City, amely hazai pályán maradt alul (0-1) a Birmingham Cityvel szemben. Az Aston Villa 2-0-ra győzte le a Portsmouth-t, míg a Bolton és a Stoke nem bírt egymással (1-1).

A délutáni találkozón a Fülöp Márton nélkül felálló Sunderland simán, 3-1-re kikapott a Burnleytől.