Hugó
-4 °C
10 °C
Index - In English In English Eng

BL: kazah dráma, Celtic, Milan, Zenit bent

2013.08.28. 18:55
Szerda este kialakult a BL-selejtezőkön a főtábla 32-es mezőnye: simán jutott be a Real Sociedad, a Milan, a Viktoria Plzen és a Zenit, utolsó perces góllal, az első meccs 0-2-jét megfordítva a Celtic, a kazah Karagandynak így nem jött össze a hihetetlen siker.

Zenit-Pacos Ferreira 4-2 (1-0)

G: Danny 29., 50., Bukarov 66., Arsavin 78. (11-es), ill. M. José 67., Carlao 83.

Tj.: Zenit, 8-3-mal, és BL-főtáblás.

Danny Goal 1:0 Zenit - Pacos de Ferreira 28.08.2013

Danny klasszisgólja:

Danny Amazing Goal ~ Zenit 2-0 Ferreira / Зенит 2-0 Феррейра 28.08.2013

AC Milan - PSV Eindhoven 3-0

G: Boateng 9., 79., Balotelli 55.

Összesítve: 4-1

Boateng:

Kevin-Prince Boateng Goal Vs PSV Eindhoven | AC Milan Vs PSV Eindhoven 1-0 (28/08/2013)

Balotelli:

Balotelli Goal AC Milan vs PSV Eindhoven 2 0 (( HD )) 28 08 2013

Celtic - Sahtar Karagandy 3-0

G: Commons 45., Samaras 48., Forrest 91.

Összesítve: 3-2

Commons:

Commons Goal Celtic 1-0 FC Shakhter 28/08/13 HD

Samaras:

Samaras Goal Celtic 2-0 FC Shakhter 28/08/13 HD

Forrest:

James Forrest score Wining Goal ~ Celtic 3 - 0 Shakhter Karagandy ~ 28-08-2013

Maribor - Viktoria Plzen 0-1

G: Tecl 3.

Összesítve: 1-4

Real Sociedad - Lyon 2-0

G: Vela 67., 90.

Összesítve: 4-0

Vela 2.-ja:

Gol de Carlos Vela Real sociedad 2-0 Lyon HD 28/08/2013

A 32 BL-csapat:

Bayern München (címvédő, német), Borussia Dortmund (német), Bayer Leverkusen (német), FC Schalke 04 (német), Manchester United (angol), Manchester City (angol), Chelsea (angol), Arsenal (angol), FC Barcelona (spanyol), Real Madrid (spanyol), Atlético Madrid (spanyol), Real Sociedad (spanyol), Juventus (olasz), Napoli (olasz), AC Milan (olasz), FC Porto (portugál), Benfica (portugál), Olympique Marseille (francia), Paris Saint-Germain (francia), CSZKA Mokszkva (orosz), Zenit (orosz), Sahtar Donyeck (ukrán), Austria Wien (osztrák), Ajax Amsterdam (holland), Olimpiakosz (görög), Galatasaray (török), FC Köbenhavn (dán), Anderlecht (belga), FC Basel (svájci), Steaua Bucuresti (román), Viktoria Plzen (cseh), Celtic Glasgow (skót)

A csoportkör sorsolása csütörtökön 17.45-kor lesz Monacóban.