12 °C
25 °C

A City már az 1. percben sokkolta a MU-t

2014.03.25. 23:01

Negyvenkét másodperce ment a Manchester United–Manchester City városi rangadó, amikor egy kapufáról kipattant labdát a citys Dzeko közelről a hazaiak kapujába kotort, a bajnokságban harmadik vendégeknek már rögtön az elején sikerült sokkolniuk David Moyes csapatát.

A United-védelmét teljesen megzavarta a gyorsan bekapott gól, a folytatásban a City növelhette volna előnyét, a hazaiakat Rooney igyekezett felrázni.

Az egygólos első félidő után megint Dzeko lőtt gólt a Unitednek. Ez egy szöglet után jött, több hazai védő is elaludt, a csatár pedig berobbant, és a rövidbe belsőzött.

A vége igazán fájdalmas lett a Unitednek, Dzeko duplája után Touré is betalált, a tizenhatosnál csapott le egy labdára, és megszerezte a vendégek harmadik gólját, ezzel beállította a 3-0-s végeredményt.

Az Arsenalnak már nem sikerült nyernie, ugyan a Swansea ellen otthon két perc alatt fordítottak a hajrában, ám a 90. percben Flamini öngólja miatt 2-2 lett a vége.