Nándor
19 °C

10 meccse nem tud nyerni a Honvéd

2014.12.06. 16:34

A Győr a Honvéd pályáján két góllal nyert a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójában, írja az MTI.

Hamar előnyt szerzett az ETO: a 7. percben Rudolf Gergely pontos beadása után Koltai Tamás 6 méterről térddel juttatta kapuba a labdát (0–1). Tíz perccel később növelhette volna előnyét a Győr, de Rudolf elhibázta a tizenegyest, a jobb oldali kapufát találta el.

A szünet után a Honvéd igyekezett, de a gyors ellentámadásokkal kísérletező Győr meg tudta duplázni előnyét. A 79. percben - kispesti szöglet után - jött a kontra, amikor is Rudolf kiugratásából Lipták tálalt Koltai elé, aki közelről a kapuba gurította a labdát (0-2).

A Honvéd sorozatban 10. mérkőzését zárta nyeretlenül.

A Puskás Akadémia 1-0-ra győzött a Pécs vendégeként. A hazaiak sorozatban nyolcadik vereségüket szenvedték el a bajnokságban, ráadásul saját közönségük előtt még nem nyertek ebben az idényben.