9 °C
19 °C

Az utolsó pillanatban nyert a DVTK az Újpest ellen az NB I.-ben

2014.12.07. 18:36

A magyar futballbajnokság 17. fordulójában a Diósgyőr fogadta az Újpestet (2-1). A vendégek már a 3. percben vezetést szereztek, miután egy hazaadott labdát a kapus rosszul vett át, és amint kirúgta volna, Suljić odaért és a lábáról négy méterről a kapuba pattant. Még az első félidőben Elek szerzett labdát a középpályán, majd indítása után a kontrából a 16-oson belül visszapattant hozzá, jobbal szépen helyezett a kapu jobb kapufájához.

Az egyenlítés után a diósgyőriek támadtak, de az utolsó pillanatban sikerült egy fejesgóllal nyerniük, Griffiths volt a nyerőember. Győzelmével a DVTK ismét dobogós, az Újpest a 6.