Gál
22 °C

Messi mesterhármast rúgott a barcelonaiaknak

2014.12.07. 19:12 Módosítva: 2014-12-07 22:53:13

Az Espanyol volt a Barcelona ellenfele a spanyol bajnokság 17. fordulójában vasárnap délután (5-1). Még a kisebbik barcelonai csapat szerzett vezetést a meccs első harmadában, Busquets-t szerelték a félpályánál, Sergio García a 16-oson belülre tört, ott behúzott középre Pique mellett, és ballal a rövidbe lőtt laposan.

A Barcelona hiába próbálkozott, semmi nem jött össze, aztán az első félidő legvégén a 16-oson belül a kapunak háttal Xavi vette át kicsit hosszan a labdát, de ki tudta tolni Messinek, aki egyet tolt rajta és gyönyören kilőtte a hosszút.

A második félidőben aztán megszórta ellenfelét a Barcelona FC, Messi, Pique, Pedro majd ismét Messi volt a sorrend. Győzelmével a Barcelona a második helyre feljött, két pontra van a listavezető Real Madridtól, és kettővel előzi az Atléticót.