Tippjáték

Blogok

Vitorlás tudattágítás
Vendée Globe 2020-21, tizennyolcadik nap - lassú menet, egyre több sérülés
Olyan mennyiségű információ érkezik a verseny résztvevőitől és szervezőitől, hogy lehetetlen feldolgozni az egészet.
Sakkmester
LIVE! - Champions Chess Tour Skilling Open - Knockout 2020 2020-11-25 - 12-01 - LIVE! - 18:00 - Skilling Open 2020-11-22 -30 - Lékó Péterrel a kommentátorállásban
    --------------   Kieséses szakaszába lépett a Skilling Open: Az alapszakasz első nyolc helyezettje az alábbi párosításban ül "tábla mellé" - A KO mérkőzés két négyjátszmás meccsből áll: gondolkodási idő: 15 perc  +10 másodperc lépésenként -  Ha a meccsek 1: 1-re végződnek, két 5 perc + 3 másodperc lépésenkénti gondolkodási idejű parti következik, ha ez sem dönt, akkor jön az armageddon ahol világosnak 5 perc áll rendelkezésre, sötétnek 4, de a döntetlen is sötét győzelmét jelenti - Ma rendezik a visszavágó meccseket - Az első párbaj eredményei: Carlsen - Giri 2,5:1,5 Aronyan - Nepo 2,5:1,5 Radzsabov - So 2,5:0,5 MVL - Nakamura 2,5:1,5.