Árpád

Spori, ne adjon több szabadot Messinek, mert túl jól lövi, én meg béna vagyok

2014.06.29. 12:33

A csoportmeccsek utolsó körében a már továbbjutott Argentína Nigériát is legyőzte, a 3-2-es eredménnyel mindketten továbbjutottak.

A félidőig Messi két szabadrúgást küldött kapura, Vincent Enyeama az elsőt megfogta a saroknál, a másodikból viszont gól lett. A nigériai kapus nem is vetődött, csak elindult a sarok felé, aztán dühösen rúgta ki a hálóból a labdát; így lett 2-1 a szünetre az argentinoknak.

A szünetben, az öltözőfolyosón Enyeama vigyorogva megkérte a játékvezetőt, hogy ne adjon ilyen közelről szabadrúgásokat az argentinoknak.

„Próbálok védeni, de Messi túl jól lövi, én meg béna vagyok."

A bíró is nevetve reagált, szerinte Enyeama biztosan nem állhatna a válogatott kapujában, ha tényleg ügyetlen lenne.