34 °C
Index - In English In English Eng

Tőzsér gyilkos bal lába megint büntetett

2015.01.18. 11:40

A Watford nagyon simán, 5-0-ra verte a Charltont a Championship szombati fordulójában. Az utolsó gólt Tőzsér Dániel bombázta kapuba.

A Watford már az első félidőben eldöntötte a meccset, 3-0-ra vezetett, de nem állt le a gólokkal, az utolsó pillanatig próbálkozott.

Tőzsér Dániel bombagólja szabadrúgásból

A 93. percben a meccset végigjátszó Tőzsér végezhetett el szabadrúgást a kaputól úgy 20-25 méterre. A magyar középpályás már sokszor bizonyította, hogy életveszélyesek a pontrúgásai, és most is hihetetlenül pontosan és erősen eltalálta a labdát, és taktikusan ketten is odaálltak a lövéshez, a sorfal zavarba is jött. Tőzsér aztán élesen keresztbe lőtt, esélye sem volt a kapusnak, a bajnokságban ez volt az ötödik gólja.

A Watford 26 forduló után a 6., a Charlton a 16. helyen áll.