Hedvig
5 °C
23 °C

Néha úgy érzed, mintha két valóság létezne?

Több infó

Támogasd a független újságírást, támogasd az Indexet!

Nincs másik olyan, nagy elérésű online közéleti médiatermék, mint az Index, amely független, kiegyensúlyozott hírszolgáltatásra és a valóság minél sokoldalúbb bemutatására törekszik. Ha azt szeretnéd, hogy még sokáig veled legyünk, akkor támogass minket!

Milyen rendszerességgel szeretnél támogatni minket?

Mekkora összeget tudsz erre szánni?

Mekkora összeget tudsz erre szánni?

Kemény csoportot kapott a Manchester United az EL-ben

2016.08.26. 14:07

Péntek délután kisorsolták az Európa Liga-csoportbeosztását, és az egyik legnehezebb csoportot a Manchester Untied kapta. José Mourinho csapatának a török Fenerbahce, a holland Feyenoord és az ukrán Zorija Luhanszk jutott.

Különösen a Fener elleni idegenbeli meccs ígérkezik keménynek, amúgy is gyakran van balhé az angol-török párharcokon.

A BL-ről lemaradt Romának a Viktoria Plzen (cseh), az Austria Wien (osztrák), és a Astra Giurgiu (román) jutott. 

Az Európa Liga csoportbeosztása:

A csoport:

Manchester United (angol), Fenerbahce (török), Feyenoord (holland), Zorija Luhanszk (ukrán)

B csoport:

Olimpiakosz (görög), APOEL (ciprusi), Young Boys (svájci), Asztana (kazah)

C csoport:

RSC Anderlecht (belga), Saint-Étienne (francia), FSV Mainz 05 (német), Gabala (azeri)

D csoport:

Zenit (orosz), AZ Alkmaar (holland), Makkabi Tel-Aviv (izraeli), Dundalk (ír)

E csoport:

Viktoria Plzen (cseh), AS Roma (olasz), Austria Wien (osztrák), Astra Giurgiu (román)

F csoport:

Athletic Bilbao (spanyol), KRC Genk (belga), Rapid Wien (osztrák), Sassuolo (olasz)

G csoport:

Ajax (holland), Standard Liége (belga), Celta Vigo (spanyol), Panathinaikosz (görög)

H csoport:

Sahtar Donyeck (ukrán), Braga (portugál), KAA Gent (belga), Konyaspor (török)

I csoport:

Schalke 04 (német), Red Bull Salzburg (osztrák), FK Krasznodar (orosz), Nice (francia)

J csoport:

Fiorentina (olasz), PAOK (görög), Slovan Liberec (cseh), Qarabag (azeri)

K csoport:

Internazionale (olasz), Sparta Praha (cseh), Southampton (angol), Hapoel Beer Sheva (izraeli)

L csoport:

Villarreal (spanyol), Steaua Bucuresti (román), FC Zürich (svájci), Osmanlispor (török)