Manchester City–Borussia Mönchengladbach 4–0
Olympique Lyon–Dinamo Zagreb 3–0
Juventus–Sevilla 0–0
új hír érkezett, kattintson a megtekintéshez!
  • A második forduló szeptember 27-28-án következik majd.

• Az idegenbeli hatgólos győzelmével ugyanakkora különbségű meccset nyert, mint a Bayern München 2014-ben a Roma ellen, akkor 7-1 lett a vége.

• Juventus–Sevilla 0–0
  • A Juventustól visszaigazolt spanyol válogatott játékos James beadását fejeli meg jó ritmusban és kellő erővel, Patricio ebbe is bele tud érni. Most tényleg azt kell leírnom, hogy

pedig a portugál csapat legalább az egyik pontot megérdemelte volna

???

• Tavaly 3-6 volt az ő szempontjukból a németek ellen, most egy meccsen négyet vágtak, Kelechi Iheanacho lőtte a negyediket.

• Ennyi volt a szenvedés, nem kapnak újabb gólt Nikolicsék.

• Majd a 87. percben húszról gyönyörűen becsavarja a jobb fölső sarokba. Ruí Patricio csak beleérni tud. Ronaldo nem ünnepel anyaegyesülete ellen.

• Pierre-Emerick Aubameyang sprintelt két védő között, majd lőtte meg a hatodik gólt. Ezeknél a góloknál már a fáradtság is közre játszott a Legiánál, de valóban ekkora a különbség a két csapat között.

• Kevin de Bruynétől kapott egészen pazar labdát a védők mögé, el is érte még a Gladbach-kapus előtt, majd lelassított, hogy megnézze, hova lövi. Sommer lábai között lőtt végül, de a svájci pont annyira bele tudott érni, hogy szöglet legyen, ne gól.

• Ronaldo, majd Casemiro is óriási helyzetbe kerül, de a bíró mindkétszer befújja a lest (jogosan).

• A Legia-táborban kellett rendet tennie a szervezőknek.

• Vagyis játszott? A francia első megmozdulását akkor vettem észre, amikor lecserélték. Bale is lejön, a pályán Lucas Vazquez és Alvaro Morata. A túloldalon a meccs embere, Gelson Martins is leballag, helyére a kevésbé szélső, de szintén középpályás, a Liverpoolból igazolt Lazar Markovic érkezik.

• Gól még nincs. Gonzalo Higuaín talált majdnem be a Sevillának, de maradt a 0-0, az egyetlen mai gól nélküli meccsen.

• A holland Bas Dost kapott a Real ötösén jó passzt Martinstól, de elnyomták a védők.

• A Legiában!

• Már csak 30 perc a meccsből, nagyjából már mindegy is lenne, jön-e Nikolics.

• A Bernabeuban, ahol a közönség még fütyülni is lusta,ezért csak a vendégek dobolását lehet hallani. A Sporting játékosai addig építgetik a passzháromszögeiket, míg csak ki nem csikarnak egy szögletet

• A védők között kiugró Cornet döntötte el a meccset a Dinamo Zagreb ellen. Egész jó az esti gólarányunk.

• A Brugge kapusa, teljesen jogosan járt a büntető a Leicester Citynek, amit be is lőtt Rijad Mahrez, 3-0 már nekik.

• Fabinho csak követte a szögletnél az emberét, aki egy másik játékosnak ütközve megbotlott és elesett, erre Fabinho kapott sárgát. Büntető viszont nem jött, a szögletből pedig nem tudott egyenlíteni a Tottenham.

• Az Arsenalnak nem hozott nagy szerencsét 1998-99-ben, amikor két BL-szezont is a Wembley-ben játszott le, most egy másik londoni csapat igyekszik valamit összehozni a legendás stadionban. Még van 35 perce Harry Kane-éknek.

• Ehhez képest a Real-Sportingon továbbra sem borul a pálya, a Sporting nem csak veszélyes támadásokat vezet, de már kétszer is kapura lőtt.