9 °C
20 °C

A Real meccsére is jutott egy horrorsérülés

2017.02.12. 09:54

Már Aleix Vidal lábtörése is megviselte az idegrendszerünket az Alaves-Barcelonán (0-6), amikor jött a szombat esti Osasuna-Real Madrid.

A pamplonai csapat az utolsó a bajnokságban, és ugyan javuló formában van, ez az eredményeken nem látszik. A Malaga és a Real Sociedad ellen is vezetett, de nyerni nem tudott.

A Real ellen egyenlített egy nagyszerű indítás után, de a második félidőben Isco kihasználta a védelem hibáját, és a csetlő-botló Benzema után a jobb sarokba gurított, ahogy a videón is látható.

A középpályásnak nem volt könnyű meccse, mert a 14. percben az ő belépője után tört el Cayetano Bonnin lába, a közelben lévő Marcelo azonnal látta, mekkora a baj, az arckifejezése, aggodalma mindent elárult.

A Real győzelmét végül Lucas Vazquez biztosította be, a 93. percben lőtte be a 3-1-et jelentő gólt.